سولسشر: مقابل وولوز تهاجمی بازی خواهیم کرد

سرمربی یونایتد از اهدافش در بازی مقابل وولورهمپتون گفته است...

سرمربی یونایتد از اهدافش در بازی مقابل وولورهمپتون گفته است

سولسشر قصد دارد مقابل گرگ‌ها تیمش را تهاجمی به میدان بفرستد.

به گزارش مدال، منچستریونایتد فردا شب در چارچوب لیگ برتر انگلیس به مصاف وولورهمپتون خواهد رفت. اوله گونار سولسشر در نشست مطبوعاتی پیش از بازی، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد که می خوانید.

"بازی مهمی خواهد بود. می دانم چهار بازیکن تیم در تعداد گل های به ثمر رسیده در لیگ، دو رقمی شده اند که باعث تعجم است چرا این همه طول کشیده تا این اتفاق دوباره رخ دهد. شاید به این دلیل که فکر می کردم من، تدی شرینگهام، اندرو کولی و دوایت یورک بیشتر از این ها گل زده ایم. زدن گل های بیشتر از راه های مختلف چالش متفاوتی به رقبا می دهد. آن ها از نحوه برنامه شما برای به ثمر رسیدن گل مطلع نمی شوند و می دانند می توانیم از زوایای مختلف به گل برسیم.

هنوز هم بازیکنانی داریم که می توانند در تعداد گل های زده دو رقمی شوند. مارسیال و لوکاکو برای بازی فردا آماده خواهند بود. اگر چیز خاصی امروز در تمرینات رخ ندهد، همه چیز عالی به نظر می رسد. باید از اشتباهاتمان درس بگیریم، چون اگر مقابل یک تیم خوب قرار بگیریم که خوب بازی نکند، آنگاه خواهیم توانست به نتیجه ای که استحقاقش را داریم، برسیم. 

 دفعه قبل که خوب بازی نکردیم و نتوانستیم به حد کافی بدرخشیم، همه چیز برای ما بد پیش رفت. گاهی مالکیت توپ بدین معنی نیست که قرار است موقعیت زیادی خلق کنید و گل های زیادی به ثمر برسانید. سهمیه لیگ قهرمانان؟ در موقعیت خوبی قرار داریم و عالی خواهد بود اگر بتوانید صعود کنیم. وقتی ما روی کار آمدیم، 11 امتیاز عقب بودیم. حالا در جایگاه کسب سهمیه قرار داریم. حال باید هفت بازی پایانی را با رویکرد مشابهی انجام دهیم. چیزی برای از دست دادن نداریم، باید ببینیم چه می شود و شانسمان را امتحان کنیم. هدف ما در مقابل وولورهمپتون، حمله خواهد بود و هر موقع توپ را به دست بیاوریم، حمله خواهیم کرد."