سولسشر: مقابل پالاس به سانچز و لوکاکو بازی می‌رسد

شیاطین سرخ فرداشب در دیداری حساس به مصاف کریستال پالاس می‌رود...

شیاطین سرخ فرداشب در دیداری حساس به مصاف کریستال پالاس می‌رود

سولسشر به شدت بحران مصدومیت را در تیمش حس می‌کند.

به گزارش مدال، منچستریونایتد فردا شب باید به مصاف کریستال پالاس برود. اوله گونار سولسشر، سرمربی موفق شیاطین سرخ، در نشست مطبوعاتی پیش از بازی، در مقابل خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آن ها پاسخ داد.

"از آخرین بازی به این طرف، جلسه تمرینی نداشتیم، بنابراین انتظار خبر مثبتی ندارم. از لیست مصدومان اطلاع چندانی ندارم. متئو دارمیان دیروز با ما تمرین کرد اما فکر نکنم آماده باشد. روخو در لیست تیم خواهد بود اما هنوز منتظر پاسخ درمان ها روی مچ پای مارکوس رشفورد هستیم. معمولا مصدومیت از ناحیه مچ پا، کمی دیرتر خودش را نشان می دهد.

فیل هفته قبل بیمار بود بنابراین مدتی می شود که با ما تمرین نمی کند. خوشبختانه در خط دفاعی، چند بازیکن آماده مثل لیندلوف، اسمالینگ و اریک بایی داریم. هر سه بازیکن آماده هستند. مارسیال آماده بازی نیست. نمی خواهیم مثل جریان لینگارد ریسک کنیم. شاید در برابر ساوتهمپتون اما تاکید می کنم قرار نیست ریسک کنیم. شاید چند روز، زودتر از حد معمول به او بازی دادیم. البته خودش هم اشتیاق زیادی داشت.

لوکاکو و سانچز فردا فرصت خواهند داشت تا پتانسیل واقعی‌شان را نشان دهند. گرچه شهرت و آوازه زیادی دارند اما من در مورد پتانسیل و ظرفیت صحبت می کنم. هردوی آن ها، دوستان خوبی برای یکدیگر هستند، بنابراین فرصت خوبی خواهد بود با نمایشی در خور شان، باعث سخت شدن کارِ من در انتخاب ترکیب اصلی شوند.

 گومز و گارنر مدتی است که همراه ما تمرین می کنند. آنخل در تیم زیر 17 ساله های انگلیس عالی بوده و من مطمئنم اگر فرصتی به دست آورد، قطعا خواهد درخشید. جیمی گارنر مثل مایکل کریک است ولی با این تفاوت که 20 سال جوانتر است. چانگ و جیمی سر فرصت قطعا خواهند درخشید."