سولسشر: منچستر به روز‌های خوب برمی‌گردد

سولسشر که برای اولین بار دو باخت متوالی را متحمل شده به هواداران منچستر قول یک بازگشت خوب داد....

سولسشر که برای اولین بار دو باخت متوالی را متحمل شده به هواداران منچستر قول یک بازگشت خوب داد.

شب گذشته تیم منچستر یونایتد در چهارچوب رقابت‌های جام حذفی به مصاف ولورهمپتون رفت و بازی خود را باخت. این باخت پس از شکست مقابل آرسنال در لیگ، دومین باخت متوالی سولسشر از زمان برعهده گیری هدایت یونایتد است.
او پس از این باخت گفت: بعد از تعطیلات بازی‌های ملی دوباره برمی‌گردیم. منچستر همیشه در ماه آپریل و می بهترین فرم خود را پیدا می‌کند. ما نمی‌توانیم منتظر بازی‌های مهمی مثل بارسلونا بمانیم و باید خودمان را تقویت کنیم. درباره بازیکنان نگران نباشید زیرا زمانی که از تعطیلات برگردند، دوباره به روزهای خوبمان برمی‌گردیم. این شکست رخ داده و ما نمی‌توانیم کاری درباره آن کنیم. 
سولسشر درباره بازی گفت: ما بد بازی کردیم. مالکیت خوبی نداشتیم و بازی را به حریف تقدیم کردیم. به علت پاس‌های بد ما و کنترل بد ما روی توپ، این باخت یک قدم رو به عقب بود.
او درباره بازی‌های ملی افزود: بعضی از بازیکنان ما پس از مدت‌ها به تیم ملی دعوت شدند. شاید این دعوت‌ها به آن‌ها انگیزه بدهد و هنگامی که برگشتند از لحاظ روحی آمادگی مناسبی داشته باشند.
سولسشر خطاب به بازیکنان یونایتد که در بازی‌های ملی شرکت می‌کنند هم گفت: بروید و از بازی‌ها لذت ببرید و سعی کنید بهترین عملکردتان را به نمایش بگذارید.