سولسشر: مک تومینای مانند یک هیولا است

اوله گونار سولسشر، سرمربی یونایتد معتقد است حالا فرصت خوبی برای صحبت از قهرمانی نیست....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد امروز با ارائه نمایشی فوق العاده موفق شد ۲-۶ لیدز را مغلوب کند. اگر شیاطین سرخ بازی عقب افتاده خود را پیروز شوند، به فاصله دو امتیازی لیورپول در صدر جدول خواهند رسید. اوله گونار سولسشر بعد از دیدار مقابل لیدز به تمجید از اسکات مک تومینای و دنیل جیمز، دو گلزن جوان تیمش پرداخت.

اوله گونار سولسشر گفت: "ما به دلیل شروع ضعیف مان مورد انتقاد قرار گرفتیم، اما بازیکنان یونایتد آماده بودند. فیلم بازی های لیدز را مشاهده کرده و راه های غلبه بر آنها را بررسی کردیم. اسکات مک تومینای در گذشته و در دوران کودکی مهاجم بوده، او از نظر فیزیکی مانند یک هیولا است، می تواند در نبردهای هوا پیروز شود و تکل های خوبی بزند، اما او همچنین بسیار قدرتمند و سریع است.

من مجبورم بعضی اوقات جلوی اسکات را بگیرم و او ذاتا هافبک تهاجمی است. اما وقتی فضای جلوی خود را می بیند، چرا باید متوقف شود. مک تومینای به خوبی در میدان از خط دفاعی ما محافضت می کند.

این گل به دنیل جیمز نیز اعتماد به نفس زیادی خواهد داد. او صبور بوده، سخت تلاش کرد و من از دنیل جیمز بسیار بسیار راضی بودم. این سیزدهمین بازی ما در این فصل بوده و ما در حال پیشرفت هستیم. ما بهتر شده و از نظر آمادگی در شرایط مناسب تری قرار داریم. البته هنوز چند مورد از جزئیات نیز وجود دارد و اجازه دهید بعدا در مورد احتمال قهرمانی صحبت کنیم."

تگ ها


اوله گونار سولسشر منچستر یونایتد