سولسشر: ناراحتی بازیکنانم از تساوی، نشانه خوبی است

اوله گونار سولسشر پس از تساوی مقابل لیورپول از عملکرد شاگردانش رضایت دارد و ناراحتی آنها را نشانه‌ای خوب می‌داند...

اوله گونار سولسشر پس از تساوی مقابل لیورپول از عملکرد شاگردانش رضایت دارد و ناراحتی آنها را نشانه‌ای خوب می‌داند

به گزارش مدال، منچستریونایتد امروز در حالی که تا دقایق پایانی از لیورپول پیش بود، در نهایت به کسب تساوی ۱-۱ رضایت داد. اوله گونار سولسشر پس از این بازی به تمجید از جنگندگی بازیکنانش پرداخت و عملکرد داور را خوب ارزیابی کرد. سرمربی نروژی به خبرنگاران گفت:

"نمی‌گویم مأیوس شدیم چون در این صورت بیشتر روی طرح و برنامه تیم و تلاش بازیکنان تمرکز خواهید کرد. به نظرم از دید بازیکنان ناراحت کننده بود. آن‌ها عالی کار کردند. واکنشی عالی از سوی بچه‌ها بود. تیمی داریم که برای هم تلاش می‌کنند و شاید این فصل را برای آن‌ها عوض کند. می‌توانید ببینید که از نظر جسمانی سر حال‌تر می‌شویم. بازیکنان درون رختکن ناراحت هستند که این نشانه خوبی است. آن‌ها از یک امتیاز مقابل لیورپول به وجد نمی‌آیند و باید به سه امتیاز می‌رسیدند. لیورپول تیم خوبی است که ما را عقب راند ولی فکر نمی‌کنم موقعیت‌های جدی زیادی ساخته باشند. به نظر می‌رسید می‌توانیم روی ضد حملات به گل دوم برسیم. برای یک سرمربی، دیدن آن که بازیکنانش تمام توان‌ خود را به کار می‌گیرند عالی است ولی خستگی عامل گل حریف بود؛ در دقایق پایانی طبیعی بود از نظر ذهنی و جسمی خسته شویم. 

ارسال رابرتسون باید بلاک یا دفع می‌شد. خیلی راحت گل خوردیم. این موارد مقابل تیم‌های بزرگ به ضرر تیم تمام می‌شود و امروز باعث شد دو امتیاز را از دست بدهیم. خوب با آن صحنه کنار نیامدیم و توپ را دفع نکردیم. درست قبل از گل حریف، ضد حمله خوبی داشتیم. پس نمایش دلی و خیلی خوبی بود. در کل عملکرد خوبی بود که می‌توانیم بر مبنای آن ادامه بدهیم. نگرش، رویکرد و اشتیاق تیم فوق العاده بوده است. در زمینه پرس کردن تیم‌ها بهتر و بهتر می‌شویم. طرفداران هم که شگفت انگیز بودند و نشان دادند می‌توانند ببیند چه اتفاقی در حال رخ دادن است و ما به کجا خواهیم رسید. نمی‌توان در هر بازی پیشرفت کرد وگرنه ما شروع خوبی مقابل چلسی داشتیم. اما در مسیر درستی قرار داریم و باید فرم تیم در بازی‌های خارج از خانه بهتر شود. نتیجه گرفتن اهمیت دارد و این تنها راه افزایش اعتماد به نفس تیم است. نمی‌توان به آینده دور نگاه کرد و باید در بازی‌ها برنده شد. هیچ مربی‌ای چهار، پنج شکست پیاپی نمی‌خواهد. امروز خوب بود ولی کافی نه. 

گل مارکوس راشفورد فوق‌العاده بود. از دنیل جیمز و رشفورد خواسته بودیم با انرژی بالا بدوند. به نظرم این بهترین عملکرد آن‌ها در این فصل بود. آن دو به علاوه آندریاس پریرا به خوبی وظایف خود را انجام دادند. دیروز مقداری آنالیز ویدیویی داشتیم و درست همان صحنه‌ها درون زمین پیاده شد. به نظرم باید از داور نیز ستایش کرد چون اغلب کسی این چنین کار نمی‌کند. اجازه داد بازی یک دربی باشد و نه این طور که نتوانی کسی را لمس کنی. به هیچ وجه خطا نبود. فکر نمی‌کنم کینو (روی کین) بگوید آن خطا بود."

اخبار مرتبط:

منچستریونایتد ۱ - ۱ لیورپول؛ فرار از شکست با تعویض طلایی کلوپ

تگ ها


اوله گونار سولسشر سرمربی نروژی فوتبال جهان هفته نهم لیگ جزیره