سولسشر: نقطه قوت ما حمله کردن و جلو رفتن است

سرمربی موقت منچستر یونایتد گفت: همیشه باید بر اساس حریف کار کرد و روش بازی آن‌ها را در نظر گرفت....

به گزارش خبرنگار مدال، سولسشر که برای اولین بار با یونایتد به مصاف تیمی خواهد رفت که در جدول جایگاه بهتری از آن‌ها قرار گرفته است در این باره گفت: همیشه باید بر اساس حریف کار کرد. قرار است با یکی از بهترین تیم‌های کشور بازی کنیم و البته که باید حواس‌مان به نقاط قوت آن‌ها باشد و بتوانیم از نقاط ضعف آن‌ها هم استفاده کنیم، اما من به نحوی روی کار آمدم که نشان از نیاز ما برای حمله کردن به تیم‌ها و کسب پیروزی داشت. این هم نقطه قوت ما است که جلو می‌رویم و حمله می‌کنیم. به اندازه بازی‌های قبلی شانس حمله کردن را نخواهیم داشت، پس وقتی صاحب توپ می‌شویم، باید آماده باشیم و استفاده کنیم. ومبلی ورزشگاهی در حد و اندازه‌های بزرگ است و ما باید از این شرایط نهایت استفاده را ببریم.

وی درباره پوگبا نیز تاکید کرد: این اواخر خوب به نظر می‌رسید. آماده خواهد بود. مشکلاتی داشت اما چند جلسه تمرینی آخر را به خوبی پشت سر گذاشت و بنظر می‌رسد که باید رو به راه باشد و مشکلی نداشته باشد.

سولسشر درباره غیبت مارکوس روخو نیز افزود: به خاطر مصدومیت خود برای مدتی راهی آرژانتین شده است. نمی‌دانم چقدر از میادین دور خواهد بود اما از نظر ذهنی و روحی برایش مهم بود که برود و دوباره شاداب و سرحال به اینجا برگردد و با روحیه جدید به میدان برود.

سرمربی شیاطین سرخ درباره اردوی دوبی نیز تشریح کرد: هر روز و هر مسابقه ما را به درک سبک بازی مد نظرمان نزدیک‌تر می‌کند و آمادگی ما دو چندان می‌شود. بدیهی است که پنج بازی گذشته خیلی بد پیش نرفته‌ایم اما همیشه جایی برای بهتر شدن وجود دارد. رابطه بین بازیکنان، همبستگی، شناخت از هم در همین اردوها به دست می‌آید. امیدوارم شاهد عملکرد مثبتی از سوی تیم باشیم و روند خوبمون را ادامه دهیم.

وی درباره محدود کردن هری کین در بازی پیش رو گفت: بد نیست، هست؟! گلزن فوق‌العاده‌ای است؛ یکی از بهترین‌ها در جهان است و او را می‌شناسیم. من هم زوجی دارم که از کار کردن با آن راضی هستم. اما او هم بازیکنی بسیار بسیار حرفه‌ای است. مطمئن هستم کسانی که با او بازی و تمرین می‌کنند، می‌توانند بیشتر توضیح بدهند ولی او از بیرون یک تمام کننده فوق العاده به نظر می‌رسد. واقعا هیچ فرصتی را از دست نمی‌دهد و بسیار ماهرانه عمل می‌کند بنابراین باید کاری کنیم تا فرصتی مقابل ما به دست نیاورد.

سرمربی نروژی یونایند ارزیابی خود از عملکرد مائوریسیو پوچتینو در تاتنهام را نیز اینگونه توضیح داد: خیلی خوب کار کرده است. این گمانه‌زنی‌ها دلیلی دارند و آن عملکرد خوب او است که همگان می‌بینند. اما شغل من نمره دادن به مربیان مختلف نیست. تمرکز من روی خودم و تیم قرار دارد و باید حواس و تمرکزم را بر روی تیمم بگذارم. 

سولسشر درباره نقل و انتقالات و خرید جدید در ژانویه نیز عنوان کرد: من هم گاهی اخبار را مرور می‌کنم. گمانه زنی‌های پیرامون این باشگاه حیرت آور و باور نکردنی هستند. نام برخی از این بازیکنان را هرگز نشنیده‌ام و برایم جالب است. نمی‌توانم در این خصوص نظر بدهم و وظیفه من نیست ولی ما بازیکنانی داریم که با آن‌ها در تماس هستیم اما این هم ربطی به من ندارد.

تگ ها


WSL Cup فوتبال