سولسشر: نمی توان رونالدو را توصیف کرد

اوله گونار سولسشر، سرمربی جوان منچستریونایتد از بازگشت کریستیانو رونالدو استقبال کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، گرچه در روز جمعه به نظر می رسید انتقال کریستیانو رونالدو به باشگاه منچسترسیتی قطعی شده، اما او به یکباره نظر خود را تغییر داده و راهی تیمی شد که در اوایل هزاره جدید درخشش خود را آنجا آغاز کرده بود. امروز باشگاه منچستریونایتد رسما اعلام کرد برای خرید کریستیانو رونالدو به توافق رسیده و این بازیکن با قراردادی دو ساله راهی اولدترافورد خواهد شد. اوله گونار سولسشر، سرمربی نروژی و جوان یونایتد که در اواخر دوران ورزشی خود با رونالدو همبازی بود، به تمجید از این ستاره ۳۶ ساله پرداخته و مدعی شد تجربه رونالدو به کمک بازیکنان جوان این باشگاه می آید.

اوله گونار سولسشر گفت: "کلمات زیادی برای توصیف کریستیانو وجود ندارد. او نه تنها یک بازیکن فوق العاده، بلکه یک انسان بزرگ نیز به شمار می آید. برای داشتن شور و شوق و البته توانایی بازی کردن در چنین سطح بالایی آنهم در این دوره طولانی باید یک فرد واقعا خاص باشید. من شک ندارم که عملکرد رونالدو همه ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد و تجربه بازیکنی مانند او برای بازیکنان جوان در طول فصل بسیار حیاتی خواهد بود.

بازگشت رونالدو به اولدترافورد نشان دهنده جذابیت منحصر به فرد باشگاه منچستریونایتد است و من واقعا خوشحالم که او به خانه خود و جایی بازگشته که درخشش خود را از آنجا آغاز کرده است."

تگ ها


اوله گونار سولسشر کریستیانو رونالدو منچستر یونایتد