سولسشر: نگران جدایی لوکاکو نیستم

دیروز سرانجام روملو لوکاکو از منچستریونایتد به اینتر پیوست و جالب اینکه یونایتد بازیکنی جایگزین او نکرد...

دیروز سرانجام روملو لوکاکو از منچستریونایتد به اینتر پیوست و جالب اینکه یونایتد بازیکنی جایگزین او نکرد

به گزارش مدال، سرانجام پس از هفته ها اخبار ضد و نقیض روملو لوکاکو با قراردادی 5 ساله به ارزش 73 میلیون پوند به اینتر پیوست. منچستریونایتد در میان تعجب، مهاجمی به جای او جذب نکرد و این باعث انتقاد هواداران شده است ولی اوله گنار سولسشر سرمربی یونایتد از فعالایت تیمش در نقل و انتقالات راضی است.

لوکاکو در 66 بازی توانست 28 گل برای یونایتد به ثمر برساند اما در بازی های بزرگ عملکرد درخشانی نداشت و فصل گذشته در بازی های مهم، سولسشر به مارکوس راشفورد بیشتر میدان می داد.

سرمربی نروژی منچستر در نشست خبری بازی با چلسی و مورد دلیل عدم جذب مهاجم به جای لوکاکو گفت: "البته که لوکاکو مهاجم خوبی است و رکورد خوبی هم در یونایتد داشت. او از بهترین شماره 9 های دنیاست و مهاجمی خطرناک اما من نگران این نیستم که به جای او مهاجمی جذب نکردیم. من اطمینان دارم که با مارسیال، راشفورد، لینگارد و دنیل جیمز مشکل گلزنی در فصل جدید نخواهیم داشت. ما راه‌های مختلفی برای گلزنی در نظر داریم."

سولسشر ادامه داد: "معتقدم زمان مناسبی برای جدایی لوکاکو بود و هم ما و هم اینتر یک معامله خوب انجام دادیم و دو طرف راضی هستند. خود لوکاکو هم از این انتقال خوشحال بود. من به شخصه مشکلی با او نداشتم و همه چیز بین ما صادقانه بود. حالا هم از بازیکنانی که در اختیار دارم، خوشحال و راضی هستم."

سولسشر در مورد الکسیس سانچس نیز گفت: "او درگیر کوپا آمریکا بود و 4 یا 5 هفته از دیگران عقب تر است. از او انتظار دارم در تیم بماند و توانایی‌هایش را نشان دهد. معتقدم او می‌تواند فصل جدید برای ما بازیکن موثری باشد."

اخبار مرتبط:

اولین واکنش لوکاکو پس از پیوستن اینتر

رسمی: روملو لوکاکو به اینتر پیوست

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره بلژیکی اوله گونار سولسشر روملو لوکاکو منچستر یونایتد اینتر میلان سری آ لیگ برتر فوتبال