سولسشر: هدف ما فتح لیگ اروپا است

اوله گونار سولسشر، سرمربی نروژی منچستریونایتد از اهداف تیمش تا پایان فصل سخن گفت....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد امروز موفق شد در خانه خود مقابل برنلی با نتیجه ۱-۳ به برتری دست یافته و شانس خود برای کسب نایب قهرمانی لیگ برتر را افزایش دهد. در بحبوحه اخبار و شایعات در مورد سوپرلیگ اروپا، اوله گونار سولسشر مدعی شد خبری از این موضوع نداشته و تمرکزش معطوف به بازی یونایتد مقابل برنلی بوده است.

اوله گونار سولسشر گفت: "من امروز صبح مثل شما، اخبار و گمانه زنی ها را دیده و شنیده ام، بنابراین نمی توانم چیز خیلی زیادی در مورد این اخبار بگویم. تمرکز من فقط روی بازی یونایتد برابر برنلی بوده است و امروز اخبار خوبی از تیمم دریافت کردم. من این اخبار بررسی نکرده ام و فقط فکر کم روی مسابقه امروز بود. فقط باید متوجه شوم ببینم چه اتفاقی رخ داده و باشگاه در ادامه در مورد این اخبار نظر خواهد داد.

عملکرد میسون گرینوود در دیدار امروز فوق العاده بود و او دو گل بسیار خوب از جناح چپ وارد دروازه برنلی کرد. من احساس می کنم بهترین پست برای گرینوود او این است که در سمت راست آزادتر بوده و مقابل دروازه قرار بگیرد و امروز خود میسون این موضوع را ثابت کرد. هدف ما ئذ ادامه فصل این است که فاتح یک جام شده و عنوان قهرمانی در لیگ اروپا را به دست بیاوریم.

همچنین تمرکز ما روی دیدارهای پیش رو و کسب پیروزی در مسابقات تا پایان فصل است. ما همیشه گفته ایم که امسال باید پیشرفت داشته باشیم. تا امروز ما به اندازه فصل گذشته امتیاز کسب کرده ایم و در ادامه اگر امتیاز بیشتری بدست آوریم بهتر از فصل گذشته بوده و این خودش پیشرفت است."

تگ ها


اوله گونار سولسشر منچستر یونایتد