سولسشر: هنوز هم می‌توانیم به نیمه‌نهایی صعود کنیم

سولسشر هنوز هم به صعود امیدوار است...

سولسشر هنوز هم به صعود امیدوار است

سرمربی جوان منچستریونایتد، معتقد است بعد از دریافت گل تیمش مقابل بارسلونا خوب بازی کرده است.
به گزارش مدال، همانند مرحله قبل و دیدار مقابل پاری سن ژرمن، یونایتد در بازی رفت مغلوب شد و حالا دوباره کار بسیار دشواری برای صعود در خانه بارسلونا دارد، اما سولسشر مدعی شند آنها هنوز هم شانس بازگشت دارند.

سولسشر گفت: "ما مقابل یک تیم خوب بازی کردیم و می دانستیم که باید بدون توپ دفاع کنیم و در شرایط ممکن است زمانی که خودمان دارای فرصت شده ایم دیگر خسته باشیم. در مقابل لیونل مسی عملکرد خوبی ارائه دادیم و نظم تیم را حفظ کردیم و من معتقدم در بازی برگشت نیز شانس خواهیم داشت.

اسکات مک تومینای فوق العاده بود. وی هر بار که من بازی می کند در حال بهبود بوده و از نظر من وی یک ورزشکار بزرگ است که در چالش ها برنده می شود و سرعت خوبی دارد.

این بازی جوانب مثبت و منفی زیادی داشت. در ابتدا کمی عصبی و پراسترس بودیم و بازی را بد شروع کردیم، اما بعد از دریافت گل نمایش خوبی در زمین ارائه دادیم. در نبردهای میانه میدان عملکرد مناسبی داشتیم و در بعضی از اوقات یونایتد یک تیم کامل و خوب در میدان بود.

بازی از سوی یونایتد خوب آغاز نشد و بارسلونا نیز روی حرکت تماشایی لیونل مسی و لوییس سوارز به گل رسید، اما آنها خوش شانس هم بودند که توپ به لوک شاو برخورد کرد. حاضران در استادیوم در تمام طول بازی از یونایتد حمایت کردند و ما هنوز در لیگ قهرمانان شانس داریم.