سولسشر: هنوز پیشنهادی برای لوکاکو دریافت نکرده‌ایم

اوله گونار سولسشر سرمربی نروژی یونایتد می‌گوید آنها هنوز پیشنهادی برای فروش روملو لوکاکو دریافت نکرده‌اند...

اوله گونار سولسشر در مورد احتمال جدایی روملو لوکاکو صحبت کرده است.

به گزارش مدال، اینتر به شدت به دنبال روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی شیاطین سرخ است و مدیران این تیم برای مذاکره با سران یونایتد راهی انگلیس شده اند. البته لوکاکو در حال حاضر در اردوی یونایتد در استرالیا حضور دارد و سولسشر مدعی شد هنوز هیچ پیشنهادی برای وی از سوی تیمی ارسال نشده است.

سولسشر گفت: "باید ببینیم فصل چه زمانی شروع می‌شود. ما هیچ پیشنهادی برای فروش لوکاکو نداشته‌ایم. تمام مکالمات بین من با بازیکنان من محرمانه محسوب شده و بین ماست و این یک امتیاز برای من محسوب می‌شود. شایعات فراوانی وجود دارد اما لوکاکو باید برای بازی روز چهارشنبه آماده باشد. روملو روز گذشته با تیم تمرین کرد اما امروز شرایط بازی کردن نداشت.

خریدهای جدید یونایتد؟ آرون وان بیساکا و دنیل جیمز هر دو 45 دقیقه بازی کردند و نمایش خوبی ارائه دادند. میسون، آنجل، جیمی و چانگی نیز هستند و همه آنها نشان دادند که می‌توانند به عنوان بازیکن یونایتد بازی کنند و حالا آنها باتجربه‌تر نیز شده‌ اند.

هنگامی که شما در یونایتد حضور دارید هدف شما باید قهرمانی باشد و برای ما نیز امکان قهرمان شدن وجود دارد. اگر بتوانیم طی 9 یا 10 ماه آتی جام بگیریم من فکر می‌کنم فصل خوبی خواهیم داشت."

اخبار مرتبط:

کار دشوار اینتر برای به خدمت گرفتن روملو لوکاکو

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان اوله گونار سولسشر روملو لوکاکو منچستر یونایتد اینتر میلان لیگ برتر سری آ فوتبال