سولسشر: پیروزی سال ۲۰۱۹ تاثیری در بازی فردا ندارد

اوله گونار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد امیدوار است بازیکنان مصدوم زودتر شرایط بازی کردن پیدا کنند....

به گزارش "ورزش سه"، در همان ماه های ابتدایی حضور اوله گونار سولسشرروی نیمکت یونایتد بود که این تیم در دیداری دراماتیک شکست ۰-۲ خانگی برابر پاری سن ژرمن را جبران کرده و با برتری ۱-۳ در پاریس راهی دور بعد شد. حالا و در آستانه تقابل فردا شب دو تیم، اوله گونار سولسشر این دیدار مربوط به گذشته بوده و شرایط دو تیم تغییر کرده است.

اوله گونار سولسشر گفت: "ما چند بازیکنان را در اختیار نداریم و جسی لینگارد و اریک بایی با ما به پاریس سفر نکرده اند. امیدواریم بازیکنان مصوم یونایتد مدت زیادی از میادین دور نباشند. ادینسون کاوانی به چند روز تمرین بیشتر نیاز دارد تا بتوان به قرار دادن او در ترکیب فکر کرد.

امیدوارم هری مگوایر، اریک بایی و میسون گرینوود هم زود قادر به بازگشت باشند، اما در این مورد مطمئن نیستم. برونو فرناندز عملکرد خوبی در ترکیب یونایتد داشته و آمار نشان می دهد تاثیرگذاری زیادی داشته است. امیدوارم هری مگوایر در بازی بعدی قادر به همراهی منچستریونایتد باشد. اما کاپیتان ما در بازی فردا شب در حال حاضر کنار من نشسته و برونو فرناندز فردا شب بازوبند یونایتد را بر بازو خواهد بست.

من تصور می کنم ادینسون کاوانی برای تطبیق یافتن با شرایط تیم جدیدش به زمان نیاز خواهد داشت. اما ادویون ایگالو نیز بارها عملکرد خوبی در ترکیب منچستریونایتد داشته و هنوز هم بازیکن مهمی برای ما به شمار می آید.

البته که پیروزی ۳-۱ در سال ۲۰۱۹ برای ما بخشی از تاریخ و مربوط به در گذشته است. اما این نتیجه هیچ تاثیری در این بازی ندارد. ما تیمی متفاوت هستیم، آنها نیز فرق کرده اند و این یک مرحله متفاوت از لیگ قهرمانان است. همه می خواهند در لیگ قهرمانان حضور داشته باشند و ما با فینالیست فصل قبل همگروه هستیم. لایپزیش نیز به نیمه نهایی بود و ما به رافائل در لباس باشاک شهیر نیز خوشآمد می گوییم."

تگ ها


ادینسون کاوانی اوله گونار سولسشر پاری سن ژرمن منچستر یونایتد