سولسشر: یونایتد باید در خانه هم خوب کار کند

سولسشر در آستانه بازی امروز یونایتد مقابل ولوز می گوید شیاطین سرخ باید در بازی‌های خانگی عملکردی عالی داشته باشند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه منچستریونایتد امروز در خانه خود اولدترافورد به مصاف ولوز می رود اوله گنار سولسشر سرمربی این تیم می گوید  از تیمش خواسته در این بازی خانگی و پس از آن در سه بازی خانگی پیاپی دیگر عملکردی بهتر داشته باشند.

شاگردان اوله گنار سولسشر که اخیرا نتایج خیلی خوبی بدست آورده اند در بازی های خانگی به اندازه بازی های خارج از خانه موفق نبوده اند. شاگردان سولسشر تا پیش از تساوی ۰-۰ مقابل چلسی در ۲۴ اکتبر در سه بازی خانگی از ۹ امتیاز ممکن تنها ۱ امتیاز بدست آورده بودند.

سولسشر در آستانه بازی امروز تیمش مقابل ولوز به تلویزیون منچستریونایتد گفت:" آخرین بازی ما در اولدترافورد به نظرم نکات مثبت زیادی داشت و بازی خیلی خوبی بود. ما باید با توجه به عملکرد خوب مان در آن بازی سعی کنیم در چند بازی خانگی بعدی که پیاپی هستند که بهتر کار کنیم. ما در بازی های خارج از خانه خیلی خوب کار کرده ایم ولی حالا که قرار نیست سفر برویم و مدتی در خانه خودمان هستیم فرصتی عالی داریم که باید از آن استفاده کنیم".

سرمربی یونایتد در ادامه گفت:" متاسفانه به دلیل شرایط فعلی در بازی های خانگی نمی توانیم هواداران ما را داشته باشیم و از حمایت شان استفاده کنیم. ما بی صبرانه منتظر بازگشت آنها هستیم و شک نداریم که با حضور آنها می توانیم به مراتب بهتر کار کنیم".

بیشتر بخوانید:

یونایتد و پشیمانی کامل از جذب ستاره بایرن مونیخ

اسطوره یونایتد: سولسشر به بارسلونای پپ نگاه کند

 

 

تگ ها


اوله گونار سولسشر فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال