سولسشر: یونایتد بدون لوکاکو هم خوب بازی می‌کند

سرمربی منچستریونایتد معتقد است تیمش در دیدار امروز در غیاب روملو لوکاکو نمایش خوبی ارائه کرده است...

سرمربی نروژی یونایتد در مورد روند مصدومیت روملو لوکاکو صحبت کرد.

به گزارش مدال، منچستریونایتد امروز در شرایطی در دیداری دوستانه موفق شد با یک گل بر اینتر غلبه کند که روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی و تنومند این تیم باز هم به دلیل مصدومیت غایب بود. اخبار زیادی در مورد احتمال انتقال این بازیکن به اینتر وجود دارد و روملو لوکاکو اخیراً بارها مورد تمجید آنتونیو کونته قرار گرفته است. حالا سولسشر در مورد غیبت لوکاکو و زمان بازگشت وی به میادین صحبت کرد.

اوله گونار سولسشر گفت: "من فکر می‌کنم ما بدون روملو لوکاکو نیز خوب کار کردیم اما همه ما می‌دانیم او یکی از بهترین مهاجمان جهان است. ما با آنتونی مارسیال، مارکوس راشفورد و میسون متفاوت بازی کردیم.

به عنوان یک مربی باید شرایط تیم را با بازیکنانی که در دسترس هستند تطبیق دهیم. ما منتظر بازی در برابر تاتنهام در روز پنج شنبه هستیم و باید ببینیم که چه بازیکنانی برای آن بازی در دسترس هستند.

شرایط لوکاکو؟ به عنوان یک بازیکن اگر یک هفته تمرین نکنید شرایط نگران‌کننده می‌شود. لوکاکو سه بازی متوالی را از دست داده و او در حال بازگشت به زمین مسابقه است اما باید ببینیم این روند چه مدت طول می‌کشد."

اخبار مرتبط:

میسون گرین‌وود؛ پدیده‌ای که خاطره رایان گیگز را زنده می‌کند

تگ ها


ستاره بلژیکی اوله گونار سولسشر آنتونیو کونته نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان روملو لوکاکو منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال