سولسشر: یونایتد دست به ریسک احمقانه نمی‌زند

سولسشر می‌گوید یونایتد در بازی امشب مقابل لایپزیش نیازی به ریسک‌های احمقانه ندارد و این بازی آزمونی برای شخصیت تیم او است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه منچستریونایتد امشب به لایپزیش سفر می‌کند تا در آخرین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان با این تیم آلمانی بازی کند شاگردان سولسشر که در حال حاضر صدرنشین گروه هستند امیدوارند امشب بتوانند صعودشان به مرحله یک هشتم را قطعی کنند.

منچستریونایتد در بازی امشب مقابل لایپزیش تنها کافی است از شکست خوردن اجتناب کند تا جواز صعود به مرحله بعد را بدست بیاورد. یونایتد در بازی رفت مقابل لایپزیش موفق شد حریف آلمانی را در اولدترافورد ۵-۰ در هم بکوبد.

سولسشر در آستانه بازی امشب به تلویزیون منچستریونایتد گفت: " بله این بازی، بازی مرگ و زندگی است. هر بازی در چمپیونزلیگ در واقع چنین شرایطی دارد. این بازی آزمون شخصیت تیم ما است و نشان می‌دهد تا چه حد برای ساخت شخصیتی تیمی موفق بوده ایم".

سرمربی یونایتد در ادامه گفت: " ما با این هدف به لایپزیش می‌رویم که اقتدار خودمان را نشان بدهیم، قدرت مان را به حریف تحمیل کنیم و امیدواریم به پیروزی برسیم. با اینحال اینکه ما در صورت شکست نخوردن صعود می‌کنیم در ذهن مان هست و نیازی نداریم که دست به ریسک‌های احمقانه بزنیم. ما باید در این بازی تصمیمهای خوب و درست بگیریم".

بیشتر بخوانید:

حمله دوم رایولا به یونایتد؛ هالند را یادتان می‌آید؟

یونایتد با ۱۵ میلیون یورو به دنبال جذب وینگر رئال

 

 

تگ ها


اوله گونار سولسشر فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال