سولسشر: یونایتد می‌تواند فاتح لیگ برتر بشود

اوله گنار سولسشر سرمربی یونایتد می‌گوید با وجود نتایج ضعیف اخیر شیاطین سرخ می‌توانند قهرمان لیگ برتر شوند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اوله گنار سولسشر سرمربی منچستریونایتد در آستانه دربی امروز منچستر بین این تیم و منچسترسیتی می‌گوید با وجود شروع نه چندان خوب فصل توسط شیاطین سرخ آنها می‌توانند امسال از مدعیان قهرمانی لیگ برتر جزیره باشند.

یونایتد امشب در حالی در اولدترافورد به مصاف رقیب همشهری اش منچسترسیتی می‌رود که اخیراً بعد از شکست ۳-۲ مقابل لایپزیش در یک بازی دراماتیک از لیگ قهرمانان حذف شده و دیگر نمی تواند در مراحل حذفی این رقابتها بازی کند. یونایتد در لیگ برتر هم شروع چندان خوبی نداشته و شکستهایی مثل باخت ۶-۱ مقابل تاتنهام و همچنین شکست خانگی مقابل آرسنال و کریستال پالاس را تجربه کرده است.

سولسشر در این باره گفت: " در منچستریونایتد هدف همیشه باید فتح جام باشد. البته در دو سه فصل گذشته دو تیم در انگلیس از بقیه رقبا جدا شده و فاصله زیادی پیدا کرده اند. ولی من در جریان فصل قبلی و به خصوص بعد از ژانویه اعتقاد داشتم ما بهتر شده ایم و می توانیم شانس قهرمانی داشته باشیم".

سرمربی یونایتد در ادامه گفت: " در اینکه ما امسال باید نسبت به فصل گذشته بهتر عمل کنیم هیچ شکی نیست. ولی امسال به نظر من تکلیف قهرمانی اصلاً مشخص نیست. ما در هر بازی با این فکر به زمین می‌رویم که باید پیروز بشویم. اگر تیمی همه بازی‌هایش را پیروز شود می‌تواند در نهایت جام قهرمانی را تصاحب کند".

بیشتر بخوانید:

هشدار دی‌بروین: مراقب انتقام یونایتد باشید

امضای نیمار پای حذف منچستریونایتد

 

 

تگ ها


اوله گونار سولسشر فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال