سولسشر: یونایتد هنوز در حد لیورپول و سیتی نیست

سرمربی شیاطین سرخ اعتراف کرد که تیمش با سطح و کیفیت لیورپول و منچسترسیتی فاصله دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ۱۳ بازی بی شکستی یونایتد سبب شده تا این تیم پس از ۳۷ هفته به رتبه سوم لیگ برتر برسد و یکشنبه با یک تساوی در زمین لستر هم سهمیه لیگ قهرمانان را تصاحب خواهد کرد. منچستریونایتد پیش از وقفه لیگ برتر انگلیس شرایط خوبی نداشت ولی در شروع مجدد فوتبال، بازی های بسیار خوبی به نمایش گذاشته و دیگر چیزی تا کسب سهمیه فاصله ندارد؛ با این حال اوله گنار سولسشر سرمربی این تیم معتقد است هنوز در سطح لیورپول و سیتی نیستند.

این ادعا پربیراه نیست چرا که منچستر ۳۳ امتیاز با لیورپول فاصله دارد و ۱۵ امتیاز نیز با منچسترسیتی.

سولسشر در نشست خبری خود گفت:« هنوز کار تمام نشده و یک بازی خیلی حساس و تعیین کننده برابر لستر پیش رو داریم. باید در این بازی نشان دهیم که تبدیل به تیمی بهتر شده ایم. اگر بتوانیم برابر لستر نتیجه دلخواه را کسب کنیم، هواداران ارزیابی مثبتی از فصل ما خواهند داشت اما این پایان کار نیست. حتی پس از کسب سهمیه هم نباید قانع باشیم و باید بیشتر تلاش کنیم تا به اهدافی بزرگتر برسیم. همه می دانیم که در انگلیس، لیورپول سیتی در سطحی متمایز قرار دارند و ما برای رسیدن به آنها هنوز کار داریم.»

گری نویل کاپیتان سابق منچستر معتقد است این تیم برای فصل بعد نیاز به جذب سه یا چهار بازیکن بزرگ دارد. سولسشر در واکنش به این موضوع گفت:« فعلا در مورد اینکه فصل بعد به چه بازیکنانی نیاز داریم، صحبت نشده است. در حال حاضر تمرکزمان روی بازی با لستر است و سپس لیگ اروپا را در پیش داریم. اجازه دهید رتبه سوم را قطعی کنیم و سپس به مسائل دیگر پیش رو فکر خواهیم کرد.

روزهای سختی را در طول فصل پشت سر گذاشتیم ولی در نهایت ثابت کردیم که این تیم شایستگی های بیشتری دارد و اگر بتوانیم رتبه سوم را به دست بیاوریم و همچنین قهرمان لیگ اروپا شویم، می توانیم با امیدواری بیشتری پای به فصل بعد بگذاریم.»

بیشتر بخوانید:
چمبرلین: جرارد الگوی من بود؛ من الگوی دیگران می‌شوم
نیمار، اسلحه اصلی PSG برای فتح سه جام دیگر
ساری: بعد از قرنطینه، بازی ها خیلی عجیب شده‌‌اند 

تگ ها


اوله گونار سولسشر فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس منچستر یونایتد منچستر سیتی لیورپول فوتبال