سولسشر: یک شب عادی برای ما بود/ منچستر یونایتد یعنی همین

سرمربی منچستر یونایتد در شب برد شیرین تیمش مقابل پاری‌سن ژرمن گفت: با طرح و برنامه پیش رفتیم اما انتظار نداشتیم بعد از دو دقیقه به گل برسیم....

سرمربی منچستر یونایتد در شب برد شیرین تیمش مقابل پاری‌سن ژرمن گفت: با طرح و برنامه پیش رفتیم اما انتظار نداشتیم بعد از دو دقیقه به گل برسیم.

سولسشر، سرمربی موفق یونایتد موفق شد شیاطین سرخ را به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برساند.
به گزارش مدال، سولسشر پس از حذف پاری‌سن ژرمن در حالیکه بازی رفت را در خانه واگذار کرده بود، در پاسخ به سوال خبرنگاران گفت:
"یک شب عادی برای منچستریونایتد بود. یک طرح و برنامه برای بازی داشتیم، بازیکنان واقعا خیلی خوب بودند و تمرکز خودشان را حفظ کردند. همچون تمرینات به تمامی دستور العمل‌ها گوش کردند و هنگام ورود به زمین می‌دانستند که باید خیلی خوب و در عقب زمین دفاع کنیم. شاهد کیفیت بالایی بودیم. این بهترین سناریوی ممکن برای طرفداران، بازیکنان و عوامل باشگاه بود. همگی در احساس غرور از این پیروزی سهیم هستیم."
باور و اعتقاد بازیکنان به توانایی‌های خود
"فوق العاده است. شرایطی است که به دنبالش بودیم. باور بین بازیکنان همان چیزی بود که انتظارش را داشتیم. شروعی عالی داشتیم. برنامه ما این بود که گل اول را بزنیم ولی انتظار نداشتیم پس از گذشت دو دقیقه به آن دست پیدا کنیم. آن گل بازی را باز کرد و ما نیاز به گل‌های بسیاری داشتیم."
درباره پنالتی راشفورد
"یک پنالتی، همیشه شک برانگیز است. من همراه مولده در لیگ قهرمانان مقابل بازل حضور داشتم؛ بازیکن من پنالتی را خراب کرد و ما حذف شدیم. راشفورد به عنوان یک پسر ۲۱ ساله و جوان تحت فشار بود ولی اضطرابی نداشت چون نترس است. او و روملو امشب فوق العاده بودند."
امید به بازگشت به لیگ قهرمانان
"لیگ قهرمانان همین است و این چیزها را به همراه دارد. در صحبت درون تیمی، از بازی شب قبل رئال مادرید- آژاکس گفتیم و احتمالا پاریسی‌ها هم همین حرف‌ها را زدند. فصل قبل در بازی رئال- یوونتوس همین ماجرا پیش آمد و بازی بارسا- پاری سن ژرمن هم بود؛ این نشان می‌دهد ذهنیت در فوتبال اهمیت بسیاری دارد. این باشگاه یعنی همین، این کاری است که ما انجام می‌دهیم، منچستریونایتد یعنی همین. پسران ما جوان و سرحال هستند و این باعث شد زمانی که به آن گل نیاز داشتیم، انرژی بیشتری داشته باشیم."
در خصوص پنالتی اعلام شده
"باید تلاش می‌کردم تا همه کس را آرام کنم و آن‌ها را روی نیمکت بنشانم. دستیارم گفت که مدافع دست خودش را باز کرد پس این یک پنالتی واضح است."
در مورد آینده‌ خود در یونایتد
"الان در این مورد صحبت نمی‌کنیم. سر و صدای زیادی وجود دارد و جو بسیار خوبی حاکم است و می‌خواهیم لذت ببریم. تا تابستان خواهیم دید که چه پیش می‌آید."