سومین تقابل جادوگر با سرخ‌ها در دوران مربی‌گری

علی کریمی در قامت سرمربی پیش از این دو بار با سپیدرود مقابل پرسپولیس قرار گرفته و فردا برای سومین بار مقابل تیم اسبق خود قرار خواهد گرفت....

علی کریمی در قامت سرمربی پیش از این دو بار با سپیدرود مقابل پرسپولیس قرار گرفته و فردا برای سومین بار مقابل تیم اسبق خود قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس فردا در یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف سپیدرود خواهد رفت. نکته قابل توجه این بازی، حضور علی کریمی ستاره سال‌های نه چندان دور پرسپولیس و مرد محبوب سکوهای سرخ است که برای سومین بار به عنوان سرمربی حضور مقابل پرسپولیس را تجربه خواهد کرد.
علی کریمی فصل گذشته در هفته پایانی لیگ با سپیدرود در تهران مقابل پرسپولیس قرار گرفت، دیداری که در آن سرخ‌های گیلان با 3 گل مقابل پرسپولیس مغلوب شدند. پرسپولیس و سپیدرود همچنین در هفته هفتم فصل جاری لیگ برتر نیز مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار در شرایطی که با درخشش دروازه‌بان سپیدرود تا آخرین دقایق با نتیجه تساوی در حال پیگیری بود با گل زیبای آدم همتی با برتری پرسپولیس به پایان رسید تا کریمی در دومین حضور خود در قامت سرمربی مقابل پرسپولیس نیز با شکست مواجه شود.
کریمی در دوران بازی خود نیز 5 بار با تیم‌های استیل‌آذین و تراکتورسازی مقابل پرسپولیس بازی کرد که حاصل این دیدارها 2 پیروزی، یک تساوی و 2 شکست بوده است.