سومین تقابل طیبی با بهترین فوتسالیست جهان

لژیونر ایرانی غیرت قزاقستان برای سومین بار در یک سال اخیر مقابل بهترین بازیکن فوتسال جهان قرار می گیرد ......

لژیونر ایرانی غیرت قزاقستان برای سومین بار در یک سال اخیر مقابل بهترین بازیکن فوتسال جهان قرار می گیرد.

تیم غیرت قزاقستان که حسین طیبی در آن عضویت دارد فصل گذشته در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان فوتسال اروپا برابر تیم اینتر مویستار اسپانیا شکست خورد و از راهیابی به فینال باز مانده که اکنون برای فصل جدید رقابت های اروپایی نیز با این تیم در یک گروه قرار گرفته است.
طیبی که دومین فصل را همراه با غیرت قزاقستان آغاز کرده بعد از دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان فصل گذشته و تقابل دوستانه دو ماه قبل با اینتر مویستار اسپانیا که ریکاردینیو، بهترین بازیکن فوتسال جهان را در اختیار دارد دوباره همراه تیمش باید مقابل قهرمان اسپانیا و اروپا قرار بگیرد.
اینتر مویستار که فصل گذشته به مقام اول لیگ قهرمانان فوتسال اروپا رسید، در فصل جدید میزبانی این رقابت ها را در شهر مادرید اسپانیا برعهده دارد و در گروه D با تیم های غیرت قزاقستان و دو تیم دیگر از پرتغال و رومانی باید بازی کند؛ در پایان رقابت این چهار تیم در سخت ترین گروه لیگ قهرمانان تنها یک تیم به دور بعد می رود که با این احتساب تقابل دوباره یاران طیبی و اینتر مویستار حساس ترین دیدار خواهد بود.
طیبی همراه با تیم غیرت در دو تقابل گذشته با یاران ریکاردینیو یک بار در لیگ قهرمانان بازنده شده و در دیدار تدارکاتی دو ماه قبل نیز که در مادرید اسپانیا انجام شد به پیروزی ۴ بر یک رسیده است.

تگ ها


اخبار روز فوتبال