سومین شکست متوالی منصوری و تکمیل شگفتی‌سازی فردوس قم

در هفته سوم لیگ برتر فوتسال تیم‌های شهید منصوری و اهورا بهبهان شکست خوردند و دیدار جنجالی شهروند با کراپ با نتیجه تساوی به پایان رسید....

به گزارش خبرنگار مهر، هفته سوم لیگ برتر فوتسال در حالی امروز برگزار شد که دو تیم مدعی گیتی پسند اصفهان و مس سونگون استراحت داشتند.

در یکی از بازی‌های هفته سوم و از گروه «الف» تیم فردوس قم موفق شد با نتیجه پرگل ۵ بر یک تیم اهورا را شکست بدهد و شگفتی ساز شود. اهورا دو بازی گذشته خود را پیروز شده بود و امروز برابر تیمی شکست خورد که در دو بازی گذشته برابر تیم‌های مدعی کراپ و گیتی پسند به نتیجه تساوی رسیده بود.

در همین گروه، تیم شهید منصوری برابر مقاومت البرز با دریافت سه گل شکست خورد تا ناکامی منصوری با رقم خوردن سومین باخت متوالی کامل شود. کراپ الوند با هدایت رضا لک هم میهمان تیم شهروند ساری بود که این بازی جنجالی - به دلیل اعتراض به عملکرد داور- در لحظات پایانی به نتیجه تساوی ۴ - ۴ کشید.

در گروه «ب» تیم راگا با هدایت محمد کشاورز توانست ملی حفاری را با نتیجه ۲ بر یک شکست بدهد. سن ایچ هم در حالی که از فرش آرا مشهد پیش بود و می‌توانست سومین برد متوالی را رقم بزند، پیروزی را با نتیجه تساوی عوض کرد.

نتایج بازی‌های هفته سوم لیگ برتر فوتسال به این ترتیب است:

گروه الف
* شهروند ساری ۴ – کراپ الوند ۴
* فردوس قم ۵ – اهورا بهبهان یک
* شهید منصوری قرچک صفر – مقاومت البرز ۳

گروه ب
* ملی حفاری ۲ – راگای ری ۴
* بازارهای کوثر اصفهان ۲ – ایمان شیراز یک
* سن‌ایچ ساوه ۳ – فرش‌آرای مشهد ۳

تگ ها


لیگ برتر فوتسال فوتسال تیم فوتسال شهید منصوری قرچک تیم فوتسال مس سونگون تیم فوتسال گیتی پسند