سومین یادواره شهدای ووشو برگزار شد

سومین یادواره شهدای ووشو کشور در زاهدان با حضور امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو برگزار شد....

به گزارش خبرنگار مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، سومین یادواره شهدای ووشو کشور از خانواده معزز شهدا با اهدای لوح یادبود تقدیر به عمل آمد. همچنین از خبرنگاران ورزشی استان سیستان و بلوچستان، تعدادی از فعالان ورزشی، مدال‌آوران ملی ووشوی استان و برخی از مدیران موفق ووشو استان نیز تقدیر شد.

امیرصدیقی رئیس فدراسیون ووشو در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ورزشکار و با اشاره به اینکه ۱۴ نفر از ووشوکار به درجه رفیع شهادت نائل شده‌اند، اظهار داشت: عزت امروز ثمره خون شهداست و خانواده شهدا نیز به ملت ایران آبرو و عزت داده‌اند.

وی ادامه داد: در سال ۹۸ نزدیک به ۶۰ هزار ووشوکار سازمان یافته در سرتاسر کشور به ثبت رسید و امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و کاهش فعالیت‌های این رشته، به دنبال حفظ این تعداد هستیم. فدراسیون ووشو جزو فدراسیون‌های موفق است و در طول سال‌های گذشته پله‌های موفقیت را با برنامه‌ریزی و تلاش همه مسئولان و مربیان و پیشکسوتان و ورزشکاران طی کرده و حالا در دنیا به جایگاه بالایی دست یافته است.

رئیس فدراسیون ووشو درباره فعالیت‌های ووشو در سیستان و بلوچستان عنوان کرد: این استان جزو استان‌های پیش‌رو در توسعه ووشو است که مسئله را باید مرهون تلاش‌های همه علاقه‌مندان به این رشته بدانیم‌.

تگ ها


ووشو فدراسیون ووشو یادمان شهدا