سونامی در زنیت؛ ۸ بازیکن جدا می شوند

در تعطیلات تابستانی ترکیب تیم زنیت سن پترزبورگ به نسبت فصل گذشته دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد بطوریکه ۸ بازیکن از این تیم جدا خواهند شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این خبری است که روزنامه ی اسپورت اکسپرس روسیه اعلام کرده که طبیعتا یکی از این بازیکنان سردار آزمون خواهد بود. مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در فصلی که گذشت با به ثمر رساندن ۱۹ گل بعد از همباری خود یعنی آرتم دومین گل برتر روسیه لقب گرفت و یک فصل دیگر با تیم زنیت قرارداد دارد. 

به نوشته ی این روزنامه چهار تیم در تلاش برای جذب این بازیکن ایرانی هستند که عبارتند از : آتالانتا و رم (ایتالیا)، بوروسیا دورتموند (آلمان) و سویا (اسپانیا). پنجره ی پیش رو آخرین فرصت زنیت برای فروش مهاجم ایرانی است چرا که سردار آزمون تنها یک فصل دیگر با تیم روسی قرارداد دارد و اگر قرار باشد فصل آینده هم برای زنیت بازی کند در پایان فصل بازیکن آزاد اعلام می شود و جابجایی اش آورده ی مالی برای زنیت نخواهد داشت. در حالی که زنیت سه فصل گذشته برای در اختیار گرفتن سردار آزمون ملبغ ۱۲ میلیون یورو به تیم روبین پرداخت کرد و بر اساس تفاهم نامه ای که میان دو باشگاه امضاء شد بابت هر قهرمانی با سردار آزمون مبلغ یک میلیون یورو به حساب باشگاه روبین واریز کرد. 

در بین تیم های خواهان سردار آزمون گفته می شود تیم سویا تلاش زیادی برای نزدیک شدن به خواسته های باشگاه روسی داشته است و از سویی برای عقد قرارداد با مهاجم تیم ملی فوتبال ایران آپشن های جذابی در قرارداد این بازیکن لحاظ کرده است. مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که هم اکنون در بحرین بسر می برد بعد از پایان بازی های تیم ملی با سفر روسیه تکلیف فصل بعد خود را مشخص خواهد کرد. آنچه که مسلم است سونامی در راه است و زنیت در فصل جدید با یک ترکیب جدید برای حضور در لیگ برتر روسیه و هم چنین لیگ قهرمانان اروپا آماده خواهد شد.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ سردار آزمون فوتبال