سونس: پوچتینو رئال مادرید را به منچستریونایتد ترجیح می‌دهد

گرام سونس معتقد است سرمربی تاتنهام رئال مادرید را به شیاطین سرخ ترجیح می‌دهد....

در انگلستان دیگر کسی شک ندارد که مائوریتسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی تاتنهام محبوب‌ترین گزینه‌ی سران یونایتد برای هدایت این تیم است. اما نتایج ضعیف رئال مادرید در بازی های اخیر تحت هدایت سولاری، فلورنتینو پرز را مجبور به بررسی گزینه‌های جانشینی او کرده است و نام پوچتینو در صدر لیست اهداف او قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مدال، گرام سونس، کارشناس اسکای و اسطوره‌ی باشگاه لیورپول در این مورد می گوید: "همه در مورد رفتن پوچتینو به یونایتد صحبت می‌کنند، اما فرصت مربیگری در رئال مادرید در تابستان، شانس بسیار بزرگی برای او خواهد بود. حالا که می‌دانیم که هر بازیکنی از آمریکای جنوبی  رئال را به یونایتد ترجیح می‌دهد، شاید در مورد مربیان نیز چنین مطلبی صادق باشد. مردان لاتین، رئال یا بارسا را ترجیح می‌دهند.

من چند هفته پیش شنیدم که پوچتینو برای رقابت با غول‌های جزیره، خواستار تغییر سیاست های اسپرز در نقل و انتقالات شده است. دو راه وجود دارد، یا باشگاه باید پول زیادی خرج کرده و 5 یا 6 بازیکن جدید به خدمت بگیرد، یا فرصت را در اختیار جوانان قرار دهد. در مورد راه دوم تنها می‌توان به نسل 92 منچستریونایتد اشاره کرد، که جمعی جوان بدل به ستارگان تیم شدند و به همراه یونایتد قهرمان اروپا شدند. آن موفقیت هم به لطف جادوی فرگوسن به دست آمد.

اسپرز در این سال‌ها تنها هری کین را از رده‌ی جوانان به تیم اصلی آورده اند و برای رقابت با غول‌های جزیره، اتکا به او کارساز نخواهد بود."

تگ ها


منچستر یونایتد رئال مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال