سون: مورینیو هنوز هم برای من یکی از بهترین هاست

سون هیونگ مین، ستاره کره ای تاتنهام، هنوز هم از جدایی ژوزه مورینیو از این تیم بسیار ناراحت است....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه تاتنهام چند روز پیش از فینال جام اتحادیه تصمیم گرفت ژوزه مورینیو را برکنار کند؛ اتفاقی غیر منتظره که باعث شد مرد پرتغالی بدون کسب هیچ جامی از تاتنهام جدا شود و یک ناکامی بزرگ در کارنامه کاری او به ثبت برسد.

سون هیونگ مین، ستاره کره‌ای تاتنهام، یکی از بازیکنانی به حساب می آمد که از ارتباط بسیار خوبی با ژوزه مورینیو هم برخوردار بود و در زمان حضور او یکی از مهره های تاثیر گذار و کلیدی تیم لندنی به محسوب می شد. سون حالا یک بار دیگر در مصاحبه ای ناامیدی خود را از جدایی مورینیو بیان کرده است.

ستاره کره ای گفت: " اگر کسی شغل خود را از دست بدهد همیشه ناراحت کننده است. همچنین نمی‌خواهم خیلی در این مورد صحبت کنم. من ۱۸ ماه با او کار کردم. بالا و پایین زیادی وجود داشته است. گاهی خوب بودیم و در مواقعی دیگر عملکرد خوبی نداشتیم. برای من و از نظر من او هنوز هم یکی از بهترین مربیان جهان خواهد بود.

برای من خیلی ناراحت کننده است که او بدون کسب موفقیت اینجا را ترک کرد. واقعا ناراحت کننده بود چرا که او کسی است که خیلی برنده می شود. تاتنهام تنها تیمی بود که او در آن موفقیتی کسب نکرد بنابراین من واقعاً به خاطر این مسئله متاسفم. اما او همچنان در خاطراتم خواهد ماند چراکه هنوز هم یکی از بهترین مربیان جهان است."

تگ ها


ژوزه مورینیو آ اس رم سون هیونگ مین تاتنهام