سون هیونگ مین: در بین بهترین های لیگ برتر نیستم!

سون هیونگ مین، ستاره کره ای تاتنهام با تواضع در مورد عملکرد خود در لیگ برتر صحبت کرده است....


به گزارش "ورزش سه"، سون هیونگ مین در این فصل عملکرد فوق العاده ای در ترکیب تاتنهام در لیگ برتر داشته و با زدن هشت گل یکی از نامزدهای کفش طلای لیگ برتر و حتی اروپا محسوب می شود. اما سون هیونگ مین مدعی شد خودش را در بین بهترین ها نمی داند و فکرش درگیر این مسائل نیست.

سون هیونگ مین در مصاحبه ای با کانال یوتیوب اتحادیه فوتبال کره گفت: "من هرگز به این فکر نکرده ام که در میان بهترین بازیکنان لیگ برتر جای دارم و راستش را بخواهید، هرگز لحظه ای درگیر این موضوع نبوده ام. من همیشه سعی کرده ام بهترین خود را برای تاتنهام و تیم ملی ارائه داده و همه توانایی هایم را نشان دهم. بازی در تیم ملی و اسپرز احساسی متفاوت دارد، ما در تلاش می کنیم به خوبی آماده شده و بهترین عملکردمان را برای هواداران ارائه دهیم.

عملکرد این فصل در تاتنهام؟ من و هری کین مدتی طولانی است کنار هم بازی کرده ایم و معمولا تلاش برای افزایش همکاری در تمامی لحظات امری عادی است. هری کین از من جوان تر است، اما همیشه سخت تلاش می کند.

در تیم ملی نیز هی چان و هوانگ یو جو همین شرایط را دارند.  ما مدت هاست همدیگر را شناخته و می دانیم در زمین چه می خواهیم. این دو بازیکن این روزها در عرصه باشگاهش شرایط خوبی ندارند، اما من در این زمینه خوش شانس بوده ام.

امیدوارم هی چان و هوانگ یو جو بهترین عملکرد خود را در تیم ملی به معرض نمایش بگذارند. فکر می کنم وظیفه من نیز این است که به آنها کمک کنم تا در شرایطی بهتر به تیم های خود بازگردند."

تگ ها


سون هیونگ مین تاتنهام