سوپراستار هالیوود به دنبال خرید باشگاه اسپانیایی

طبق گزارش رسانه های اسپانیایی، بازیگر مشهور آمریکایی و سوپراستار هالیوود به دنبال خرید باشگاه مالاگا اسپانیاست....

به گزارش مدال، جورج کلونی بازیگر مشهور هالیوود به دنبال خرید باشگاه مالاگا اسپانیاست. مالاگا این روز‌ها در دسته دوم فوتبال اسپانیا حضور دارد و شاید خرید این باشگاه توسط کلونی و سرمایه گذاری بازیگر مشهور فرصتی برای بازگشت این تیم به لالیگا باشد.

طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، شیخ عبدالله بن ناصر بن عبدالله احمد آل‌ثانی مالک باشگاه مالاگا مبلغ  ۱۰۰ میلیون یورو را برای فروش این باشگاه در نظر گرفته است.

 آنتونیو آگیلرا، رئیس اتحادیه سهامداران کوچک در اسپانیا در گفت و گویی اعلام کرد که آل ثانی در حال انجام مذاکراتی برای فروش سهامش در این باشگاه است و این روزها مذاکراتی را با یک گروه آمریکایی آغاز کرده است.

این شرکت آمریکایی تمایل زیادی دارد تا سهم آقای عبدالله آل ثانی را در باشگاه مالاگا خریداری کند و آقای آگیلرا اعلام کرده که شیخ متمول برای فروش سهامش ۱۰۰ میلیون یورو درخواست کرده است. مذاکرات در جریان است و طبق گزارش رسانه های اسپانیایی، این شرکت با جورج کلونی، بازیگر سرشناس آمریکایی مراوده تجاری دارد.

آگیلرا در این رابطه گفت:« یک گروه سرشناس از تولیدکنندگان سینمایی و تلویزیونی در مالاگا هستند و قصدخرید سهام باشگاه مالاگا را دارند و می خواهند این باشگاه را تبدیل به هالیوود اروپا کنند. این گروه این روزها در حال ضبط برنامه ای در مالاگا برای آمازون هستند و پتانسیل مالی بالایی هم دارند و مذاکرات در جریان است. اما به نظر می رسد که اعضای این گروه آمریکایی حاضر نیستند که مبلغ درخواستی توسط شیخ باشگاه مالاگا را بپردازند و به نظرشان این رقمی بیش از حد زیاد است.

دو هفته پیش بود که آقای آل ثانی مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو برای فروش سهامش طلب کرده بود ولی آنها می توانند با ارقام خیلی کمتری سهام او را خریداری کنند. روز جمعه نزدیکان آقای آل ثانی با اعضای این کمپانی آمریکایی تماس گرفته اند و اعلام کرده اند که آماده مذاکره اند.»

بیشتر بخوانید:
زیدان: گواردیولا در دنیا بهترین است
راموس: برای شکست سیتی پر از انگیزه‌ایم
فقط مسی بهتر از محمد صلاح است 

تگ ها


مالاگا فوتبال جهان جورج کلونی مالاگا Segunda División فوتبال