سوپرجام اروپا با حضور هواداران خواهد بود؟

یوفا اعلام کرد ممکن است&#۱۶۰;مسابقه سوپر جام اروپا با حضور هواداران در ورزشگاه برگزار شود....


به گزارش "ورزش سه"، در دور نهایی لیگ قهرمانان اگرچه بازی هایی زیبا و درخشان رقم خورد، اما بسیاری عدم حضور تماشاگران را نقطه تاریک این تورنمنت دانستند و حالا ممکن است به زودی زمینه بازگشت هواداران به استادیوم ها آنهم در شرایطی خاص فراهم شود و یوفا این وعده را به صورت تلویحی داده است.

بایرن مونیخ به عنوان قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ ۲۴ سپتامبر با سویا، قهرمان لیگ اروپا در بوداپست مجارستان مصاف خواهند کرد و یوفا ابراز امیدواری کرده تا هواداران تا ۳۰٪ ظرفیت استادیوم و در واقع ۲۰ هزار تماشاگر اجازه حضور پیدا کنند. الکساندر سفرین رئیس یوفا تأیید کرد که هنوز تصمیمی قطعی گرفته نشده و تصمیم نهایی مطابق پروتکلهای بهداشت عمومی در مجارستان اتخاذ خواهد شد.

الکسندر سفرین گفت: "ثابت شد که فوتبال می تواند در شرایطی دشوار و بدون هواداران ادامه یابد، اما این ورزش بخشی از شخصیت خود از دست داده است. ما امیدواریم سوپر جام یوفا در بوداپست سرآغاز بازگشت هواداران به مسابقات باشد. ما با فدراسیون مجارستان و دولت این کشور همکاری نزدیکی داریم تا تدابیری برای اطمینان از سلامتی همه افرادی که در استادیوم حضور پیدت می کنند برقرار کنیم. البته ما در نهایت در مورد امنیت و سلامتی مردم ریسک نخواهیم کرد."

تگ ها


بایرن مونیخ یوفا