سوپرگل ترابی برای بهترین شدن کافی بود (عکس)

وینگر سرعتی سرخ‌پوشان پایتخت با نمایشی فوق‌العاده از خود توانست هم زمینه‌ساز پیروزی تیمش شود و هم عنوان برترین بازیکن را از آن خود کند....

به گزارش "ورزش سه" پیروزی سه بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان در حالی امشب در ورزشگاه آزادی رقم خورد که شاگردان یحیی گل‌محمدی توانستند در نیمه نخست، با درخشش مهدی ترابی خیال‌شان از کسب سه امتیاز مسابقه تا حدود زیادی آسوده کنند. چرا که ستاره سرخ‌پوشان ابتدا از روی نقطه پنالتی برای تیمش گلزنی کرد.

در ادامه بازی ترابی یکبار دیگر از درون محوطه جریمه پرسپولیس شانس خود برای گلزنی را امتحان کرد و یکی از زیباترین گل‌های لیگ بیستم را توانست وارد دروازه علیرضا حقیقی کند و با ضربه‌ای کات‌دار توپ را به گوشه دروازه گل‌گهر فرستاد تا این‌چنین ستاره اول میدان شود و پیروزی تیمش را بسازد.

هیت‌مپ (نقش حضور در زمین) مهدی ترابی در بازی با گل‌گهر نشان می‌داد که ستاره پرسپولیس بارها و بارها از سمت چپ نفوذ به سمت دروازه حریف داشته و تهدیدهای حضور پررنگی را در زمین حریف رقم زده است.

او در مسابقه امشب، ۲ شوت در چارچوب داشت که هر دوی آن‌ها به گل نشست و هم‌چنین ۲ دریبل موفق توانست نمره ۸.۷ را کسب کند و از دیدگاه سایت یازده، با درخششی که داشت، عنوان برترین بازیکن زمین را از آن خود کرد.

تگ ها


گل گهرسیرجان پرسپولیس تهران مهدی ترابی