سوپر جام مادریدی اروپا

سوپرجام اروپا بیش از 20 سال قدمت دارد اما هرگز مانند امسال دو تیم از 1 شهر در این بازی شرکت نکرده اند ......

سوپرجام اروپا بیش از 20 سال قدمت دارد اما هرگز مانند امسال دو تیم از 1 شهر در این بازی شرکت نکرده اند. این بار همه چیز فرق می کند و امشب رئال مادرید با اتلتیکو دیدار می کند.

به گزارش مدال، برای نهمین بار در ده سال اخیر یک تیم از اسپانیا این جام را بالای سر خواهد برد اما سوال اصلی این است که کدام تیم شهر مادرید قهرمان می شود.

رئالی ها به شدت به بردن در فینال عادت کرده اند و حتی یک فینال را هم تحت سرمربیگری زیدان نباخته اند. آن ها پارسال منچستر یونایتد را 2-1 در سوپر جام بردند. همچنین رئالی ها از سال 2000 هیچ فینال بین المللی و قاره ای را با شکست پشت سر نگذاشته اند.به همین دلیل لوپتگی در اولین حضور خود باید این رکورد را حفظ کند. البته آنها در این دیدار ادریزولا را به دلیل مصدومیت نخواهند داشت.

در سوی دیگر، دیگو سیمئونه به دلیل محرومیت نمی تواند روی نیمکت بنشیند اما همگان منتظر رونمایی از اتلتیکو سال 2018 هستند. قرمز و سفید های شهر مادرید بعد از اینکه محرومیت نقل و انتقالات را تحمل کردند این فصل توماس لمار ، رودری هرناندز و ژلسون مارتینز را به جمع خود اضافه کردند و موفق شدند اوبلاک را در تیم خود نگه دارند. آنها همچنین گریژمان را راضی کردند تا در این تیم بماند.

گریژمان که تا قبل از سال گذشته تنها یک جام در کارنامه خود داشت امسال جام جهانی و لیگ اروپا را بالای سر برد. او امیدوار است تا با اتلتیکو قهرمان سوپر کاپ هم  بشود.

ترکیب احتمالی رئال مادرید: ناواس – مارسلو – واران – راموس – کارواخال – ایسکو – کاسمیرو – کروس – آسنیو – بنزما – بیل

ترکیب احتمالی اتلتیکو: اوبلاک – خوان فران – خیمنز – گودین – فیلیپه – سئول –توماس – کوکه – لمار – کاستا – گریژمان

این مسابقه امشب ساعت 23:30 در ورزشگاه آله کوک آره نا شهر تالین (پایتخت استونی) برگزار می شود. گفتنیست این ورزشگاه تنها 10 هزار نفر گنجایش دارد.

تگ ها


لالیگا فوتبال