سوپر گل مسی در نوکمپ، لئو ترک عادت نکرد (عکس)

لیونل مسی یک بار دیگر در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان درخشید و بارسلونا راهی روانه دور بعد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی به سنت همیشگی خود یک بار دیگر در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان موفق به گلزنی برای بارسا شد. فوق ستاره آرژانتینی که پیش از بازی امشب برابر ناپولی، بهترین گلزن یک هشتم نهایی های لیگ قهرمانان بود، امشب موفق شد دومین گل بارسا را به زیبایی هر چه تمام تر وارد دروازه ناپولی کند و گل شماره ۲۷ خود در این مرحله از لیگ قهرمانان را به ثمر برساند.

ناپولی سیزدهمین تیمی بود که در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان دروازه خود را به روی مسی باز شده می دید. تعداد گل های مسی به ۲۷ رسید و در مجموع توانسته ۱۱۵ گل در لیگ قهرمانان به ثمر برساند.

مسی ۳۰ بار با پیراهن بارسا در این مرحله حاضر بوده و توانسته ۲۷ گل به ثمر برساند. پس از او کریستیانو رونالدو با ۳۲ بازی و ۲۵ گل قرار دارد و این دو را توماس مولر و روبرت لواندوفسکی از بایرن با ۱۴ و ۱۰ گل تعقیب می کنند.

لیونل مسی در مجموع ۱۱۵ گل برای بارسا در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده و از این حیث پشت سر رونالدو قرار می گیرد. از این ۱۱۵ گل ۴۷ گل در مراحل حذفی تورنمنت به ثمر رسیده است.

مسی حالا در لیگ قهرمانان دروازه ۳۵ تیم مختلف را گشوده است و این آمار در مورد رونالدو ۳۳ تیم است. فوق ستاره بارسا در نیمه اول یک گل دیگر هم به ثمر رساند که وی ای آر به دلیل خطای هند آن را مردود اعلام کرد.

مسی از سمت راست زمین به قلب دفاع ناپولی زد و با کمی چاشنی شانس و پس از ناهماهنگی مدافعان حریف، درون محوطه جریمه دوباره صاحب توپ شد و در حالتی نامتعادل با یک ضربه پای چپ دقیق توانست دروازه ناپولی را باز کند:

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا فوتبال