سوژه جدید فوتبالی‌ها؛ ویلیان و رژیم غذایی ادن هازارد

تصاویری از ویلیان در بازی تدارکاتی آرسنال تعجب هواداران این تیم را برانگیخته و دستمایه توییت های تمسخرآمیز شده است....

به گزارش "ورزش سه"، تصاویر منتشر شده از ویلیان در دیدار تدارکاتی آرسنال برابر هایبرنین هواداران این تیم را به شدت ناراحت کرده و از سوی دیگر هواداران تیم های رقیب با توسل به این عکس ها فرصت مناسبی به دست آورده و دست به تمسخر توپچی ها زده اند.

از زمانی که ویلیان در تابستان گذشته به عنوان بازیکن آزاد به آرسنال پیوست، برای رسیدن به فرم ایده‌آل و آن امادگی که در زمان بازی در چلسی داشت، با مشکلاتی مواجه بوده است. او در ۳۷ مسابقه ای که برای توپچی ها به میدان رفته تنها یک بار موفق به گلزنی شده است.

"ویلیان در طول تعطیلات رژیم ادن هازارد را گرفته"

"واضح است که ویلیان به زودی بازنشسته می شود... چه اتفاقی برای بازیکنی که روزگاری یک وینگر خطرناک بود افتاده؟"

"ویلیان در نیمه اول بازی برابر هایبرنین، بعدی نیماره؟"

"ویلیان: نصف برگرها را ادن خورد و نصف دیگر را من!"

"اشک های واقعی در چشمانم جمع شده"

"ویلیان هر روشی را امتحان می‌کند تا تبدیل به ادن هازارد شود"

"این دقیقا همان لحظه ای است که دیگر نمی توانید من را راضی کنید ویلیان بدترین خرید تاریخ آرسنال نیست."

"ویلیان در چلسی، ویلیان در آرسنال"

"من شنیدم ویلیان یک رستوران دارد"

"اوبا را می بینید که در تعطیلاتش هم سخت کار می کند و همچنان مشغول تمرین است، بعد ویلیان را می بینید که با این شرایط برگشته!"

انتخاب ویلیان برای از ابتدا به میدان رفتن در ترکیب یازده نفر اصلی آرسنال در بازی برابر هایبرنین برای بسیاری از هواداران این تیم غافلگیرکننده بود چرا که در طول ماه های گذشته گزارش های زیادی مبنی بر این که آرسنال به دنبال فروش این بازیکن است منتشر شده بود. اما با این وجود به نظر می رسد که همچنان احتمال دارد که قبل از پایان تابستان ویلیان از توپچی ها جدا شود.

با وجودی که فرم بدنی و فیزیک ویلیان، مخصوصا شکم برآمده اش که از زیر پیراهن به شدت خودنمایی می کرد، برای هواداران بسیار شوکه کننده بود، شکست ۲-۱ آرسنالِ میکل آرتتا برابر تیم اسکاتلندی هایبرنین توانست شوک بزرگتری به توپچی ها بدهد.

یک اشتباه وحشتناک از سوی آرتور اوکونکو این فرصت را به هایبرنین داد تا گل نخست بازی را به ثمر برساند. تیم اسکاتلندی در ادامه در دقیقه ۶۹ نیز موفق به گلزنی شد.

امیل اسمیت رو توانست در آخرین دقایق بازی یک یاز گل های خورده را جبران کند، اما نمایش ناامیدکننده آرسنال به شدت نگرانی هواداران را برانگیخت و آرتتا و شاگردانش نیز نتوانستند شروع خوبی در اردوی پیش فصل خود داشته باشند.

تگ ها


ویلیان آرسنال