سوژه کنفرانس مطبوعاتی کی‌روش و سیدجلال؛ اتحاد علیه برانکو؟

کنفرانس امروز کی روش و جلال حسینی، با کنایه هایی مستقیم و غیرمستقیم به برانکو همراه بود ......

کنفرانس امروز کی روش و جلال حسینی، با کنایه هایی مستقیم و غیرمستقیم به برانکو همراه بود.

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، رابطه سرمربی و کاپیتان پرسپولیس، در هفته های اخیر تیره تر از همیشه شده و پای کی روش را هم به ماجرا باز کرده است. از زمان مصدومیت سیدجلال، موضوع درمان او زیر نظر پزشکان پرسپولیس یا تیم ملی، حاشیه ساز بوده. سیدجلال از عملکرد تیم پزشکی پرسپولیس ناراضی بود و درباره زمان بازگشتش هم با آن ها اختلاف نظر داشت. بازی نکردن حسینی مقابل الهلال، مشکلات او و برانکو را وارد فاز تازه ای کرد و حالا، کی روش از مدافع تیمش حمایت علنی کرده است.

برانکو قبل از اردوی جدید تیم ملی، در مصاحبه ای به جلال حسینی که زمان بازی های پرسپولیس مصدوم بوده و حالا می تواند برای تیم ملی بازی کند، طعنه زد. سرمربی پرسپولیس قصد ندارد در بازی با استقلال خوزستان هم به حسینی بازی بدهد. کی روش، امروز سیدجلال را همراه خودش به کنفرانس مطبوعاتی برد و او هم ضمن تشکر از کادرپزشکی تیم ملی، بدون اشاره به پرسپولیس گفت برای بازی در تیم ملی آماده است: «بعد از آن مصدومیتی که برای من پیش آمد در طول این مدت در کنار کادر پزشکی تیم ملی هر روز کار کردم و خدا را شکر که در شرایطی قرار گرفته ام که می توانم بیشتر در خدمت تیم ملی باشم.»

کی روش هم با حمله به روزنامه ای که علیه حسینی تیتر زده بود، از مربیانی که زمان خطر پشت بازیکنان شان پنهان می شوند انتقاد کرد: «بعضی ها متاسفانه سنگی را پرتاب می کنند و بعد صورت خود را پنهان می کنند. نمونه آن هم یک روزنامه ورزشی است. بعد از هفت سال می دانم که چه شخص و افرادی پشت این کار هستند. من از آن مربیان نیستم که صورت خودم را در زمان هایی که این کارها رخ می دهد پنهان کنم. اگر مشکلی وجود داشته باشد و بازیکنانم با مشکلات مالی، تمرینی و ... دست پنجه نرم کنند من مانند مربیانی نیستم که بگویم همه چیز خوب است.»

یک سال قبل، اختلاف کی روش و برانکو بر سر اردوی نیم فصل تیم ملی، حاشیه های زیادی ایجاد کرد و حالا، ماجرای سیدجلال می تواند جرقه جدیدی برای روشن شدن آتش این اختلاف باشد. موضوعی که فقط چند ماه مانده به شروع جام جهانی، هیچکدام نماینده های پرسپولیس در تیم ملی علاقه ای به آن ندارند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال