سویا ۲ - ۴ بارسلونا؛ سه امتیاز شیرین با جادوی مسی +ویدیو

بارسا با هت‌تریک مسی سویا را در خانه‌اش شکست داد...

در حساس‌ترین دیدارهای این هفته لالیگا، سویا در سانچز پیسخوان میزبان بارسلونا بود.

به گزارش مدال، از ساعت 18:45 امروز تیم‌های سویا و بارسلونا به مصاف هم رفتند. آبی‌اناری‌ها در شبی که دو بار از حریف خود عقب افتادند، با درخشش خارق‌العاده مسی به بازی برگشتند و پیروز شدند.

بازی با حملات سویا آغاز شد و این تیم میزبان بود که مالکیت توپ را در اختیار داشت. فشار ابتدایی سویا ادامه داشت تا این که در دقیقه 22 خسوس ناواس روی یک ضد حمله دیدنی گل اول را وارد دروازه بارسلونا کرد. آبی‌اناری‌ها پس از دریافت این گل جلو کشیدند و تنها 4 دقیقه بعد لیونل مسی با یک والی فوق‌العاده بازی را به تساوی کشاند. بازی با سرعت بالایی دنبال می‌شد و سویا باز هم کاتالان‌ها را تحت فشار قرار داد. دقیقه 42 مرکادو توانست گل دوم سویا را روی پاس سارابیا به ثمر برساند تا نیمه نخست با شکست شاگردان والورده همراه باشد.

دقایق ابتدایی نیمه دوم، بازی آرام دنبال شد اما پس از آن بارسایی‌ها حملات خود را آغاز کردند و با فشار سنگین موفق شدند در دقیقه 67 باز هم توسط لیونل مسی به بازی برگردند.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۸۵ ضربه پشت محوطه کارلس آلنیا با برخورد به پای مدافع سویا در شرایطی ایده‌آل مقابل مسی قرار گرفت و او هم با یک ضربه چیپ هت‌تریک خود را کامل کرد. در ادامه سویا چند فرصت خوب را از دست داد تا در دقیقه ۹۳ مسی این بار در نقش گلساز ظاهر شود و با یک پاس فوق‌العاده برای سوارز گل چهارم بارسلونا را ساخت تا شاگردان والورده به سه امتیاز شیرین در سانچز پیسخوان دست پیدا کنند.