سپاهان با 6 غایب مقابل صنعت نفت آبادان

تیم فوتبال سپاهان در دیدار معوقه هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف صنعت نفت آبادان خواهد رفت که سه بازیکن این تیم به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم نیستند...

به گزارش مدال، تیم سپاهان امروز اصفهان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به مقصد آبادان ترک کرد تا اردوی خودش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای انجام بازی معوقه از هفته یازدهم در این شهر برپا کند.
محمد ایرانپوریان، پورقاز، محسن مسلمان و علیرضا نقی‌زاده سه بازیکن زردپوشان هستند که به علت مصدومیت کاروان سپاهان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در این سفر همراهی نمی‌کنند.
محمد محبی و امید نورافکن نیز دو بازیکن سپاهان در حال حاضر در اردوی تیم ملی المپیک به سر می‌برند. محمد محبی به علت آسیب‌دیدگی از ناحیه مچ پا قادر به حضور در تمرینات گروهی نیست و به نظر می‌رسد بازی دوستانه فردا مقابل قطر را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نیز از دست خواهد داد، اما این مهاجم سپاهان به احتمال زیاد از دو روز دیگر با برطرف شدن آسیب‌دیدگی می‌تواند به تمرینات گروهی تیم امید اضافه شود.
دیدار دو تیم صنعت نفت آبادان و سپاهان اصفهان از هفته یازدهم لیگ برتر فردا در ورزشگاه تختی آبادان برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

AFC درخواست رقیب احتمالی سپاهان را رد کرد

تگ ها


سپاهان صنعت نفت آبادان امیر قلعه نویی دراگان اسکوچیچ محمد ایرانپوریان محسن مسلمان علیرضا نقی زاده محمد محبی پنالتی نورافکن لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران صنعت نفت آبادان سپاهان صنعت نفت آبادان-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال