سپاهان به سازمان لیگ؛ تکلیف ما را روشن کنید!

مدیران باشگاه سپاهان این روزها به شدت تحت فشار از سوی هواداران قرار دارند و قانون جدید سازمان لیگ هم دست آنها را بیشتر از گذشته بسته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روز گذشته منصور قنبرزاده مدیرعامل سابق باشگاه نفت تهران و عضو فعلی هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران در مصاحبه‌ای اینطور حرف زد:« هیئت رئیسه سازمان لیگ مسئولیت اجرایی ندارد و این طرح، در قالب یک پیشنهاد به فدراسیون فوتبال داده شده است. عقیده شخصی بنده به عنوان یک شخصیت حقیقی این‌است که باشگاههای خصوصی مشروط بر اینکه پرونده و بدهی قبلی نداشته باشند، بهتر است بتواند بازیکن خارجی جذب کند و در این زمینه مشکلی نداشته باشند.» 


این حرف‌ها واکنش باشگاه سپاهان را در پی داشته و آنها که پیش تر با روش های مختلف مخالفت خود را با قانون جدید اعلام کرده بودند و به دلیل خوش حسابی خودشان را مستحق این قانون و اجرایی شدن آنها نمی دانند، اینبار با اشاره به حرف های قنبرزاده سعی در تغییر حکم دارند. 


علی پزشک در تازه ترین واکنش نسبت به منع جذب بازیکن و مربی خارجی در صفحه مجازی خود پس از اشاره به حرف های قنبرزاده، اینطور نوشته است:« سازمان محترم لیگ چرا تکلیف باشگاه‌ها را روشن نمی کنید. تغییر هر روز این چنین تصمیمات و قوانین، تاوان سنگینی برای باشگاه ها خواهد داشت. این رویه به نفع فوتبال نیست.» 


سپاهان در شرایطی با این قانون مواجه شده که برای جذب یک مربی خارجی با رزومه در حال رایزنی بود ولی حالا با مشکلات زیادی برای انتخاب جانشین امیرقلعه نویی روبرو شده است.

پزشک همچنین به بیتی در پایان حرف های خود اشاره کرده که بر بی گناه بودن باشگاه سپاهان در اجرایی شدن قانون جدید برای تمامی تیم ها اشاره دارد.

بیشتر بخوانید:

پورقاز مهیای حضور دوباره در ترکیب سپاهان

بمب سپاهانی‌ها منفجر شد، دانیالِ زردپوش

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال