سپاهان تمام لیگ را آنالیز می‌کند

اصفهان - سرمربی تیم فوتبال سپاهان از آنالیز تمام بازی‌های لیگ برتر توسط کادر فنی ین تیم خبر داد....

به گزارش خبرنگار مهر، محرم نویدکیا در کنفرانس مطبوعاتی قبل از مصاف با شهر خودرو اظهار داشت: ابتدا فوت آقای میناوند را به خانواده او تسلیت می‌گویم و برای علی انصاریان و همه کسانی که درگیر این ویروس هستند آرزوی بهبودی دارم. امیدوارم مردم تا جای ممکن مسائل بهداشتی را رعایت کنند تا خدایی نکرده اتفاقی برای کسی نیفتد.

وی افزود: در این شرایط که هواداران در نیستند بازی آسانی وجود ندارد و همه تیم‌ها برای پیروزی می‌آیند و با تمرکز بالا کار می‌کنند و خود ما نیز وقتی مهمان هستیم با آرامش بهتری بازی می‌کنیم زیرا هواداران در ورزشگاه حضور ندارند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص تیم شهر خودرو رقیب فردا سپاهان تصریح کرد: شهر خودرو تیم خیلی خوبی‌ست و در یک سوم هجومی خیلی خوب کار می‌کنند و فکر می‌کنم در بازی‌های قبل بدشانسی آوردند وگرنه نتایج بهتری کسب می‌کردند و حتی در هنگام باخت موقعیت‌های خوبی ایجاد کردند و ما و بازیکنان میدانیم بازی سخت و سنگینی داریم

وی تاکید کرد: اگر در این بازی اشتباهی کنیم شهر خودرو از آن استفاده می‌کند زیرا بازیکنان خوبی دارد و مهاجمان خوبی دارد و در ضد حمله و یک سوم هجومی خیلی سرعتی هستند و سعی می‌کنیم مراقبت کنیم.

نویدکیا در خصوص مصدومان تیم فوتبال سپاهان گفت: مصدومان ما همان بازیکنان قبلی هستند که خدا را شکر رضا دهقان به تیم اضافه شده و روز به روز بهتر می‌شود و تنها مصدوم فعلی تیم رسول نویدکیا است.

وی خطاب به هواداران تاکید کرد: هواداران دو هفته پیش محبت داشتند و این محبت خود را نشان دادند و من نیز به علاقه آنها علم دارم و خیلی دوستشان دارم ولی باید موضوعاتی را بگویم؛ هیچ فوتبالی و هیچ برد و باختی ارزش گرفتن ویروس کرونا را ندارد و از همین جهت تاکید می‌کنم از تجمع بپرهزیید.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: هفته پیش در مسیر حرکت اتوبوس دو موتور در اتوبان تصادف کردند که خوشبتخانه اتفاق خاصی رخ نداد ولی باید هواداران از این اعمال بپرهیزند تا اتفاقی رخ ندهد همچنین وقتی تیم مسیر ۲۰ دقیقه را ۵۵ دقیقه رفتند بازیکنان حس خوبی نداشتند و این موضوع استرس‌زا بوده و خواهش دارم اگر هواداران تیم را دوست دارند این موضوعات را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه تیم آنالیز سپاهان تمام بازی‌های لیگ برتر را آنالیز می‌کند، ادامه داد: نقاط قوت و ضعف تیم‌ها را بررسی می‌کنیم

و آنالیز تمام بازیکنان را در برنامه داریم و سعی می‌کنیم ز خطرات احتمالی تیم حریف مراقبت کنیم ولی تمرکز ما روی بازیکن خاصی نیست.

تگ ها


تیم فوتبال سپاهان اصفهان محرم نویدکیا لیگ برتر فوتبال ایران