سپاهان؛ تیمی که بازی ها را جذاب می کند

سپاهان این فصل بازی های پر گل زیاد داشته است. چه به عنوان برنده و چه به عنوان بازنده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم محرم نوید کیا با ۳ گلی که در بازی با ذوب آهن به ثمر رساند شمار گل های خودرا به عدد ۲۳ رساند و اکنون تهاجمی ترین تیم لیگ برتر به حساب می آید. این اولین بار نبود بازی ای که یک پای آن سپاهان است پر گل از آب در می آمد. پیش از این سپاهان در خانه با نتیجه ۳-۱ در برابر شهر خودرو شکست خورده بود. از این دست از بازی ها این فصل سپاهان زیاد داشته است. چه به عنوان برنده و چه به عنوان بازنده. این تیم در هفته نخست بازی ها در برابر گل گهر ۳-۱ شکست خورده بود. در برابر نفت مسجد سلیمان در مسجد سلیمان هم با همین نتیجه شکست خورده بود. بازی این تیم در برابر ماشین سازی ۶ گل داشت که سهم هر تیم ۳ گل بود. این تیم ۴ گل به نساجی زده بود. این نتایج نشان می دهد سپاهان در برابر حریفان نه تنها ارایه گر بازی تهاجمی است بلکه حریفان را هم به ارایه چنین سبکی دعوت می کند. این می تواند یکی از اتفاقات مثبت بازی های فصل جاری باشد. 

خوردن ۱۸ گل در ۱۴ بازی البته نمی تواند کارنامه قابل دفاعی برای تیمی که مدعی قهرمانی است باشد اما طبیعی است تیمی که سراسر تهاجمی است به دفعات دروازه اش تهدید شود  و در این میان گل بخورد. در فوتبال می گویند تیمی که در حمله است نظم دفاعی اش را از دست می دهد و آسیب پذیر است. با این حال سپاهان تا به امروز تعداد گل هایی که زده بیشتر از تعداد گل هایی بوده که خورده و به همین دلیل فاصله یک امتیازی با صدرنشین در رتبه دوم جدول قرار دارد و یکی از مدعیان قهرمانی بحساب می آید. 

سپاهان در هفته پایانی دور رفت در یک بازی ۶ امتیازی میزبان استقلال است و به نظر می رسد دراین بازی هم ارایه گر فوتبال تهاجمی خواهد بود و هیچ بعید نیست این بازی هم پر گل از آب در آید. نتیجه به سود سپاهان خواهد بود یا استقلال؟ حدس نتیجه این بازی واقعا کار سختی است.

بیشتر بخوانید:

رفتار غفوری قابل توجیه نیست/ دیدار با سپاهان شش امتیازی است

خودنمایی نیازمند در دومین بازی با بازوبند کاپیتانی

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال