سپاهان تیم بزرگی است/ بازی سختی داریم

مسجدسلیمان- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با اشاره به اینکه تیم سپاهان، تیم بزرگی است و همیشه جزو مدعیان بوده است، گفت: بازیکنان تیم با تلاش و نبرد قهرمانانه به دنبال موفقیت هستند....

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی حسینی شامگاه شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیممش مقابل سپاهان اصفهان با اشاره به اینکه مردم مسجدسلیمان چشم امیدشان به این تیم است، افزود: بازی با سپاهان اصفهان سخت خواهد بود اما نفرات تیم هم‌قسم شدند تا با یک بازی خوب بتوانیم در این بازی موفق شویم.

وی درباره اینکه تیمش تاکنون توانسته است تنها یک گل به ثمر برساند، تصریح کرد: بیشتر بازیکنان ما اولین سال است که در این سطح بازی می‌کنند و باید به این بازیکنان فرصت بدهیم و با آنها کار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه بازی‌ها با فاصله بسیار کمی برگزار می‌شود، گفت: سعی کردیم پس از بازی با نساجی مازندران ریکاوری خوبی داشته باشیم و بازیکنان را از نظر روحی و جسمانی آماده این بازی کنیم.

حسینی در خصوص غایبان نفت مسجدسلیمان مقابل سپاهان نیز گفت: سیروان قربانی را به علت مصدومیت در اختیار نداریم.

بازی تیم‌های نفت مسجدسلیمان و سپاهان اصفهان از هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های فردا از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار می‌شود.

تگ ها


تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان تیم فوتبال سپاهان اصفهان لیگ برتر فوتبال ایران