سپاهان در بازار؛ بی سر و صدا اما پرخبر

مسئولان باشگاه سپاهان با چند بازیکن به توافق رسیده‌اند و به زودی از این بازیکنان که برخی از آنها خبرساز نیز خواهند شد، رونمایی می‎‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش‌سه، اگرچه به نظر می‌آید سپاهان تاکنون فعالیتی در فصل نقل و انتقالات نداشته و یکی از منعل‌ترین تیم‌های فوتبال ایران بوده است، اما نایب قهرمان لیگ بیستم این روزها بی سر و صدا و چراغ خاموش در حال تقویت برای حضور قدرتمندانه تر در لیگ بیست و یکم است و با چندین بازیکن هم به صورت رسمی قرارداد امضا کرده است.

خبرها از اصفهان اینطور حکایت دارد که در میان این چند خرید جدید تیم فوتبال سپاهان، دو سه خرید پر سر و صدا نیز وجود دارند که رونمایی از آنها احتمالا هیجان زیادی را در میان اهالی فوتبال و به خصوص هواداران سپاهان ایجاد خواهد کرد.

در پایان لیگ بیستم استنلی کی‌روش، محمد محبی، پیام نیازمند و احسان حاج‌صفی از جمع طلایی‌پوشان اصفهانی جدا شدند و محرم نویدکیا برای اینکه از رقابت جا نماند، راهی جز پر کردن جای این بازیکنان طراز اول با بازیکنانی مشابه از نظر کیفیتی ندارد. با جدایی این بازیکنان سرمربی جوان سپاهان در چندین پست نظیر پست دروازه بان، هافبک میانی، وینگر چپ و راست و همینطور مهاجم به مشکل خورده و در پنجره تابستانی در حال پوشش نقاط ضعف تیم خود است.

گفتنی است پس از رونمایی از خریدهای جدیدی که مدیران سپاهان نهایی کرده اند، در صورتی که همچنان محرم نویدکیا نیاز به تقویت داشته باشد و در پست خاصی موفق به جذب بازیکن مورد علاقه اش نشده باشد، این کسری از بازار خارج از ایران تامین خواهد شد.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال