سپاهان – ذوب‌آهن/ مسیر صدر از اصفهان می‌گذرد

سپاهان فردا در دیداری معوقه از هفته نوزدهم لیگ برتر میزبان سپاهان خواهد بود....

سپاهان فردا در دیداری معوقه از هفته نوزدهم لیگ برتر میزبان سپاهان خواهد بود.

سپاهان و ذوب‌آهن در چارچوب دیداری معوقه از هفته نوزدهم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، سپاهان و ذوب‌آهن فردا در دیداری معوقه هفته نوزدهم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 16:00/ سه‌شنبه 6 فروردین/ ورزشگاه نقش جهان اصفهان

تیم داوری:
داور وسط: پیام حیدری

غایبین احتمالی:
سپاهان عزت پورقاز را به دلیل محرومیت و جلال‌الدین علی‌محمدی و محمد ایران‌پوریان را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و ذوب‌آهن نیز در غیاب محمدرضا خلعتبری مصدوم و قاسم حدادی‌فر محروم به میدان خواهد رفت.

نمای بازی:
در دیداری معوقه از هفته نوزدهم لیگ برتر، سپاهان فردا در ورزشگاه نقش جهان و در چارچوب دربی اصفهان میزبان ذوب‌آهن خواهد بود. این دیدار بهترین فرصت برای سپاهان برای رسیدن به صدر جدول خواهد بود چرا که شاگردان امیر قلعه‌نوعی با پیروزی در این دیدار خواهند توانست صدر جدول را از پرسپولیس پس بگیرند. کسب 4 امتیاز از 3 بازی اخیر سبب شده تا در ترافیک شدید صدر جدول سپاهان از پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی عقب بیفتد و در صورت تداوم این روند، طلایی‌پوشان سپاهان کار دشواری برای ادامه حضور در میان مدعیان فتح لیگ در پیش خواهند داشت. در سمت مقابل ذوب‌آهن اوج گرفته قرار دارد، تیمی که پس از چند ماه بحرانی، سه پیروزی متوالی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا کسب کرده و حال در آماده‌ترین وضعیت ممکن به مصاف سپاهان خواهد رفت. شاگردان علیرضا منصوریان در تلاش خواهند بود با کسب بهترین نتیجه ممکن در این بازی، از منطقه قرمز جدول دور شوند و فصل را با حضور در نیمه نخست جدول به پایان برسانند.

چهره‌های برتر:
کیروش استنلی و ولادیمیر کومان بازیکنان کلیدی ترکیب سپاهان هستند و کریستین اوساگوانا و محمدرضا حسینی نقی مشابه در ترکیب ذوب‌آهن دارند.

دوئل‌ها:
تقابل کیروش استنلی و وحید محمدزاده در خط دفاعی ذوب‌آهن و جدال ولادیمیر کومان و حمید بوحمدان در میانه میدان جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 35 بار در ادوار لیگ برتر مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم سپاهان 16 پیروزی و سهم ذوب‌آهن 11 پیروزی بوده و 8 بازی با تساوی دو تیم خاتمه یافته است.

ترکیب احتمالی سپاهان:
پیام نیازمند، خالد شفیعی، سیاوش یزدانی، ابوالحسن جعفری، سعید آقایی، مهدی کیانی، ولادیمیر کومان، سجاد شهباززاده، مهرداد محمدی، علی قربانی و کیروش استنلی

ترکیب احتمالی ذوب‌آهن:
محمدرشید مظاهری، هادی محمدی، وحید محمدزاده، میلاد ‌فخرالدینی، مسعود ابراهیم‌زاده، حمید بوحمدان، علیرضا چراغعلی، مهران درخشان‌مهر، محمدرضا حسینی، ارسلان مطهری و کریستین اوساگوانا