سپاهان را شکست بدهیم قهرمان جام حذفی می‌شویم

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: اگر دیدار با سپاهان را با پیروزی پشت سر بگذاریم بیشترین شانس را برای قهرمانی در جام حذفی داریم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مجید نامجو مطلق که در غیاب فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی استقلال با سپاهان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شرکت کرده بود، گفت: فردا بازی سخت و حساسی با تیم خوب سپاهان داریم. یک هفته پیش با سپاهان بازی کردیم و شناخت خوبی از هم داریم. کار سپاهان برای گرفتن سهمیه در لیگ سخت شده است و در جام حذفی با تمام توان و انگیزه وارد زمین می شود. 

وی افزود: هفته گذشته با سپاهان بازی سنگینی را انجام دادیم. تیم ما ۱۰ نفره شد و فشار زیادی روی بازیکنان وارد شد. این مسئله در بازی با شهرخودرو لطمه زد.

مربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: در این مسابقه دو بازیکن تاثیرگذار خود را در اختیار نداریم و کار سخت می شود. البته جوان های خوبی داریم. برنده این بازی که به امید خدا تیم استقلال است، شانس بالایی برای قهرمانی دارد. 

نامجومطلق ادامه داد: فینال اصلی ما بازی با سپاهان است که اگر این دیدار را با برد پشت سر بگذاریم، برای قهرمانی بیشترین شانس را داریم.

وی تاکید کرد: اولین آرزوی من سلامتی امیر قلعه نویی است. خوشحالم او بازگشته است. حضور او می تواند تاثیر مثبتی روی سپاهان داشته باشد. اینطرف قضیه هم استقلال است که افتخارات زیادی دارد.

مربی استقلال درباره غایبان این تیم تاکید کرد: شیخ دیاباته، اسماعیلی و مطهری مصدوم هستند و به این مسابقه نمی رسند. کادر پزشکی تلاشش را می کند این نفرات را برای بازی با پیکان که حکم کسب سهمیه آسیایی دارد برساند. 

وی در خصوص داوری بازی فردا تصریح کرد: امیدوارم داور بازی بهترین عملکرد را داشته باشد. خوشبختانه چند روز است که از بیانیه هم خبری نیست! تیم ما تا اینجای فصل بیشترین لطمه را از قضاوت داوران خورده است که این اشتباهات هم سهوی است. 

نامجومطلق در پایان گفت: فینال اصلی برای هر دو تیم همین مسابقه است و در ادامه کار راحتتر می شود. قطعا برنده این مسابقه یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است. 

بیشتر بخوانید:

صحبتهای نامجومطلق پیش از دیدار سپاهان و استقلال/ ویدیو

سه بازیکن کلیدی استقلال بازی با سپاهان را از دست دادند

 

 

تگ ها


تیم فوتبال سپاهان اصفهان تیم فوتبال استقلال تهران مجید نامجومطلق فوتبال ایران فوتبال