سپاهان – سپیدرود/جست‌وجوی صدر در خانه

سپاهان فردا در دیداری از هفته هفدهم لیگ برتر میزبان سپیدرود خواهد بود....

سپاهان فردا در دیداری از هفته هفدهم لیگ برتر میزبان سپیدرود خواهد بود.

سپاهان و سپیدرود در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، سپاهان و سپیدرود فردا در هفته هفدهم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 17:15/ یکشنبه 21 بهمن/ ورزشگاه نقش جهان اصفهان

تیم داوری:
داور وسط: مهدی مرجان‌زاده/ کمک داوران: علی‌اکبر عظیم‌پور و محمد هاشمی‌نسب/ داوران پشت دروازه: روح‌الله شریفی و حسین زمانی/ داور ذخیره: فرهاد مروجی/ ناظر داوری: حیدر شکور

غایبین احتمالی:
سپاهان محمد ابراهیمی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و سپیدرود در غیاب لوکا نوزادزهو علی عباسی مصدوم راهی اصفهان شده است.

نمای بازی:
پس از توقف در خانه نفت آبادان و از دست دادن صدر، سپاهان برای بازگشت به رده نخست جدول نیاز به کسب پیروزی خانگی مقابل سپیدرود خواهد داشت. بازی دو تیم از کنفرانس خبری با حواشی زیاد آغاز شده چرا که امیر قلعه‌نویی سرمربی طلایی‌پوشان با سکوت در کنفرانس خبری در پی اعترضا به احکام انضباطی علیه سپاهان بوده و علی کریمی نیز به رغم اینکه سپیدرودی‌ها در اصفهان حضور دارند از حضور در کنفرانس خبری پیش از بازی سر باز زده است. به طور حتم، سپیدرود فعلی با تیم نیم‌فصل نخست که با حساب 6 بر 1 در خانه مغلوب سپاهان شده تیمی کاملا متفاوت است و سپاهانی‌ها به سادگی بازی رفت نمی‌توانند سپیدرود سخت‌کوش را مقابل پرسپولیس در آخرین لحظات مغلوب شده و در بازی با سایپا تا آخرین لحظات جنگیده را شکست دهند دهند. 

چهره‌های برتر:
کیروش استنلی و مهرداد محمدی بازیکنان کلیدی ترکیب سپاهان هستند و میثم فردوسی و حسین شنانی نقشی مشابه در ترکیب سپیدرود دارند.

دوئل‌ها:
تقابل مهدی کیانی و میثم فردوسی در میانه میدان و جدال کیروش استنلی و میلاد شیخی سلیمانی در خط دفاعی سپیدرود جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 3 بار مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم هر دو تیم یک پیروزی بوده و یک بازی با تساوی دو تیم خاتمه یافته است.

ترکیب احتمالی سپاهان:
پیام نیازمند، عزت الله پورقاز، سیاوش یزدانی، محمد ایران‌پوریان، سعید آقایی، مهدی کیانی، ولادیمیر کومان، محسن مسلمان، سجاد شهباززاده، مهرداد محمدي و کی‌روش استنلی سوارز

ترکیب احتمالی سپیدرود:
ایمان صادقی، میثم تهی‌دست، میلاد شیخی سلیمانی، رومان چاچوا، امیر منصوریان، محمدسلیمان علیزاده، میثم فردوسی، حسین ابراهیمی، حسین شنانی، محمد نزهتی و مهرداد بایرامی