سپاهان علیه تراکتورسازی اعلام موضع کرد؛ چه کسی به دستیار قلعه نویی خط داده بود؟

مربی تیم فوتبال سپاهان بعد از دیدار امروز مقابل ماشین سازی، صحبت های جنجالی خطاب به یکی از مالکان باشگاه های لیگ برتری انجام داد ......

مربی تیم فوتبال سپاهان بعد از دیدار امروز مقابل ماشین سازی، صحبت های جنجالی خطاب به یکی از مالکان باشگاه های لیگ برتری انجام داد.

به گزارش مدال، امروز پس از دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و ماشین سازی تبریز، تکسیرا مربی سپاهان در گفت و گویی، زنوزی را مورد خطاب قرار داد و اعلام کرد که چرا باید یه نفر در ایران مالک دو باشگاه باشد؟! همانطور که می دانیم زنوزی مالک متمول دو باشگاه تبریزی تراکتورسازی و ماشین سازی است و به نظر می رسد که این صحبت مربی سپاهان، به نوعی اعلام جنگ علیه زنوزی باشد. حال باید دید با توجه به رابطه دوستانه ای که بین امیر قلعه نویی و مالک باشگاه تراکتورسازی برقرار است صحبت های تکسیرا می تواند چه معنایی داشته باشد و آیا باشگاه های دیگر لیگ برتر نیز در ادامه صحبت های تکسیرا به این موضوع واکنش نشان می دهند یا خیر؟ به نظر می رسد که صحبت های مربی سپاهان جرقه ای برای شروع یک جنجال در فوتبال ایران باشد و شاید به زودی شاهد جدال بین مدیران و مالکان باشگاه های لیگ برتر ایران باشیم!

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال