سپاهان مقصد جدید مصلح/ خسارت میلیاردی پرسپولیس به خاطر مازادها؟

مازادهای پرسپولیس در حالی فسخ کرده یا می‌کنند که مطالبات فصل قبل را دریافت کرده و حالا باشگاه برای خالی کردن لیست ناچار شده شرایط آنها را بپذیرد و این با متضرر شدن میلیاردی باشگاه پرسپولیس همراه بوده است....

مازادهای پرسپولیس در حالی فسخ کرده یا می‌کنند که مطالبات فصل قبل را دریافت کرده و حالا باشگاه برای خالی کردن لیست ناچار شده شرایط آنها را بپذیرد و این با متضرر شدن میلیاردی باشگاه پرسپولیس همراه بوده است.

به گزارش خبرنگار مدال، قصه و جنجال مازادهای پرسپولیس همچنان ادامه دارد و شنیده‌ایم یکی از آنها قصد دارد مصاحبه‌ای جنجالی داشته باشد، یکی تیمی خواهانش نیست و فقط یک پیشنهاد از تیمی قعر جدولی با مبلغ کم دارد و یکی هم نمی‌خواهد مبلغ خوب فصل بعد خود با پرسپولیس را به سادگی از دست دهد. 
شایان مصلح که پنج‌شنبه در مشهد با گل‌محمدی و حمیداوی مذاکراتی داشته‌ به دلیل اینکه پیشنهاد سپاهان از نظر مالی خیلی بهتر است راهی تیم مدعی اصفهانی خواهد شد آن هم در حالی که سپاهان در دفاع چپ آقایی را دارد که به تیم‌ملی هم دعوت شده است. انتقال مصلح به پدیده منتفی است. او که قبل از انتخاب کالدرون با نظر عرب دو ساله تمدید کرده بود وقتی که مازاد اعلام شد همچون سروش رفیعی تمام مطالبات خود را دریافت کرده بود. برخی مدعی هستند پرسپولیس متعهد شده ششصد میلیون تومان بابت فصل آتی به رفیعی پرداخت کند و با چنین توافقی قرارداد فسخ شده است. آیا مصلح هم بابت فصل آتی مبلغی از پرسپولیس دریافت خواهد کرد؟ عرب که قبل از انتخاب سرمربی لیست را پر کرد حالا مجبور شده به جای دریافت مبلغی بابت رضایت‌نامه یا کسر از مطالبات مبلغی هم  به رفیعی و شاید مصلح پرداخت کند. فعلا که شریفی سومین مازاد پرسپولیس که گفته می‌شود بابت فصل قبل دریافتی یک میلیاردی و فصل آتی قرارداد  یک میلیارد و دویست میلیونی داشته برای فسخ و توافق به باشگاه نیامده است.
مقصد رفیعی مشخص نیست و او از تیم‌های مدعی پیشنهادی ندارد و شریفی را هم گویا ماشین‌سازی می خواهد اما نه با مبلغ قراردادش با پرسپولیس.

بیشتر بخوانید:

رونمایی از پیراهن‌های جدید پرسپولیس در لیگ نوزدهم

تگ ها


پرسپولیس پدیده سپاهان لیست مازاد پرسپولیس سروش رفیعی شایان مصلح مهدی شریفی ایرج عرب مدیر عامل پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال