سپاهان، هراز و شهداب؛ آخرین برنده‌های هفته اول

تیم‌های سپاهان اصفهان، هراز آمل و شهداب یزد لیگ برتر والیبال را پیروزی آغاز کردند....

به گزارش "ورزش سه"، هفته اول از سی‌وچهارمین دوره مسابقات والیبال لیگ‌برتر ایران امروز در شهرهای مختلف برگزارشد و در یکی از بازی‌های حساس بلندقامتان سپاهان در سالن ۲۵ آبان اصفهان، میزبان خاتم اردکان بودند.


مجتبی میرزاجانپور، پرویز پزشکی، سیامک مرندی، علی‌اصغر مجرد، علی مباشری، سهند الهوردیان و فرزاد ملابهرامی جزو بازیکنان اصلی سپاهان در بازی امروز بودند و در نهایت با نتیجه سه بر یک از سد حریف خود گذشتند. شاگردان رحمان محمدی راد با نتایج ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۸و ۲۳ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۱۸ برنده بازی شدند.


محمدرضا ساکت مدیر عامل باشگاه سپاهان هم از نزدیک نظاره گر این بازی بود.  


در دیگر بازی هفته اول هم شهرداری گنبد در سالن المپیک این شهر از شهداب یزد که در این فصل با جذب چند بازیکن در زمره مدعیان قرار گرفته، میزبانی کرد. در نهایت این یزدی ها بودند که توانستند میزبان خود را با نتیجه ۳ بر یک(۲۵ بر ۲۱، ۲۰ بر ۲۵، ۲۲ بر ۲۵ و ۲۴ بر ۲۶) مغلوب کنند و اولین بردشان را به دست آوردند.


همچنین در یکی از بازی‌های مهم پیکان برابر هراز آمل به میدان رفتند. شاگردان بهروز عطایی در این دیدار موفق شدند در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۲ میهمان خود را با شکست بدرقه کنند. اتفاق عجیب در این بازی غیبت تمامی پاسورهای تیم پیکان بود. سه پاسور تیم والیبال پیکان به کرونا مبتلا شده بودند و به همین دلیل تیم خود را برای حضور در این مسابقه همراهی نکردند.

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال ایران