سپاهان هماهنگ؛ همه در یک امتداد (عکس)

سپاهان اگر چه در آخرین بازی دوستانه خود در برابر نساجی نتوانست تاکتیک خود را به حریف دیکته کند و در نهایت به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت اما کماکان یکی از مدعیان قهرمانی است....

به گزارش "ورزش سه"، محرم نوید کیا برای قهرمان نشدن در فصل گذشته یک دلیل منطقی آورده است؛ اینک تلاش تیمش برای رسیدن به جام کافی نبوده است. او از نتیجه ای که در بازی با نساجی رقم خورد خیلی هم گله مند نیست. چرا که تیمش به خوبی و پیش از شروع بازی ها متوجه شد که بردن هیچ تیمی در لیگ برتر آسان نیست. حتی نساجی ای که فصل گذشته و به زحمت در جدول بازی ها باقی ماند.

او و دستیارانش برای رسیدن به یک هدف هماهنگ هستند و همه در یک امتداد قدم بر می دارند؛ قهرمانی در فصل جدید بازی ها. اما سرمربی سپاهان به نکته درستی اشاره کرده است. نتیجه در زمین و با تلاش بازیکنان رقم می خورد. آنها هستند که ایده های محرم نوید کیا و دیگر اعضای کادر فنی را در زمین پیاده می کنند و در نهایت تلاش آنهاست که می تواند منجر به قهرمانی تیم در فصل جدید بازی ها شود.

حسن بازی با نساجی برای سپاهانی ها این بود که متوجه شدند تیم ها قابل پیشرفت و حتی با چند هفته قبل خود قابل قیاس نیستند. سپاهان چند هفته قبل نساجی را ۴-۱ شکست داده بود اما اینبار از بازی در برابر این تیم شوکه شده بود. چرا که نساجی ارایه گر بازی خوب و پایاپایی در برابر سپاهان بود و حتی برای بردن تیم اصفهانی هم موقعیت ایجاد کرد. اگر بازیکنان تیم سپاهان به تبعیت از کادر فنی در زمین برای یک هدف بجنگند و همه در یک امتداد حرکت کنند آنوقت رسیدن به جام سهل تر خواهد شد.

عکس: امیر حسین خیرخواه

تگ ها


محرم نویدکیا فولادمبارکه سپاهان