سپاهان و قلعه‌نویی به دنبال لژیونر تیم ملی

شنیده می‌شود امیر قلعه نویی به دنبال جذب سعید عزت اللهی هافبک میانی تیم ملی ایران و باشگاه یوپن است...

به گزارش مدال، در ماه‌های اخیر و به‌ویژه پس از تداوم نیمکت‌نشینی سعید عزت اللهی در یوپن بلژیک، شایعات زیادی درباره بازگشت این بازیکن به لیگ برتر مطرح شده است. البته عزت‌اللهی با باشگاه روستوف قرارداد دارد و بازیکن آن‌ تیم به حساب می‌آید، بنابراین اگر سپاهان بخواهد این بازیکن را جذب کند باید پول رضایتنامه او را پرداخت کند.

امیر قلعه‌نویی اما اعلام کرده که مشکلی برای پرداخت پول رضایتنامه این بازیکن ندارند. صحبت‌های مقدماتی با نزدیکان سعید صورت گرفته و هیچ بعید نیست این انتقال صورت بگیرد. در حال حاضر باشگاه‌هایی، چون سپاهان و تراکتور می‌توانند پول رضایتنامه عزت‌اللهی را پرداخت کنند. در تابستان امسال هم باشگاه استقلال خواهان جذب سعید بود و حتی مذاکراتی با او از طریق علی خطیر داشت، اما عزت‌اللهی سر از یوپن درآورد. در حال حاضر هم هافبک سابق تیم ملی چیزی در این‌باره نمی‌گوید. جدایی این بازیکن از یوپن قطعی است، چون قراردادش با آن‌ها به پایان می‌رسد. نکته اینجاست که امید ابراهیمی هم قراردادی ۶ ماهه با این باشگاه بلژیکی بسته بود.

بیشتر بخوانید:

حضور ملی‌پوشان استقلال و سپاهان در اردوی تیم امید

باشگاه سپاهان: از پرسپولیس بازیکن نمی‌گیریم

 

 

 

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال ایران سعید عزت‌اللهی امیر قلعه نویی پرسپولیس سپاهان استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال