سپاهان – پرسپولیس؛ در دست بررسی

پرونده دیدار پر حاشیه ی سپاهان – پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی در دست بررسی است و رای آن به زودی از سوی دبیر کل فدراسیون فوتبال به دو باشگاه ابلاغ خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این دیدار در پایان با حواشی از سوی بازیکنان دو باشگاه همراه بوده است. البته در این حواشی بازیکنان دو تیم بیشتر با هم بحث کردند و تنها در یک صحنه سید جلال حسینی و عزت الله پورقاز با هم برخورد فیزیکی داشتند که این برخورد فیزیکی در حد هل دادن بوده است و در ادامه وساطت نیروی انتظامی و کادر فنی دو تیم به خصوص کریم باقری موجب شد تا بازیکنان دوتیم راهی رختکن شوند و از آنجایی که رختکن استادیوم نقش جهان اصفهان از هم متمایز است بعد از پایان بحث ها هیچ درگیری بین بازیکنان دو تیم صورت نگرفت بطوریکه براحتی در خصوص اتفاقات رخ داده با خبرنگاران صحبت کردند. 

البته اعتراض هایی هم از سوی باشگاه پرسپولیس و هم از سوی باشگاه سپاهان به شیوه ی برگزاری بازی وجود دارد و هر دو باشگاه شکایت هایی را به سازمان لیگ ارایه داده اند که این هم قرار به بررسی است. و اما گزارشات داور و نماینده فدراسیون فوتبال به صورت آنلاین ارایه شده است. بر اساس آنچه که گزارش شده و هم چنین تصاویر مربوط به درگیری که از سوی فوتبال برتر پخش شد بعید است بازیکنی به خاطر چالش به وجود آمده در استادیوم نقش جهان محروم شود به خصوص که هم سید جلال حسینی و هم عزت پورقاز فاقد سابقه ی انضباطی هستند. اما توبیخ و شاید جریمه ی نقدی در انتظار خاطیان این پرونده باشد. از سویی تشویق کریم باقری و هم چنین محرم نوید کیا در این پرونده محتمل است به این خاطر که کریم باقری به هنگام بحث بین بازیکنان دو تیم در ورودی رختکن دو تیم تلاش گسترده ای برای پایان دادن به ماجرا داشت و از سویی محرم نوید کیا هم بعد از بازی به روی خط برنامه فوتبال برتر آمد و ضمن عذرخواهی از تماشاگران فوتبال مسئولیت اتفاقات رخ داده از سوی تیمش را برعهده گرفت. 

میزبانی سپاهان که مورد اعتراض باشگاه پرسپولیس بوده از سوی کمیته انضباطی مورد بررسی قرار می گیرد و احتمالا این بخش از پرونده هم با آرایی از سوی کمیته انضباطی همراه خواهد بود. باشگاه پرسپولیس معتقد است به دلیل تجمع تماشاگران تیم سپاهان جلوی اتوبوس تیم پرسپولیس این تیم مدت زمان بیشتری را برای طی کردن مسیر هتل تا استادیوم در روز بازی طی کرده است. هم چنین باشگاه پرسپولیس به تجمع تماشاگران تیم سپاهان جلوی درب هتل شب قبل از بازی هم معترض است و می گوید سر و صداهای صورت گرفته از سوی آنها موجب شد تا بازیکنان این تیم شب قبل از بازی استراحت خوبی نداشته باشند. 

دیدار سپاهان و پرسپولیس همواره در سال های اخیر با حواشی همراه بوده است. فصل گذشته دیدار دو تیم در استادیوم نقش جهان برگزار نشد و این بار در پایان بازی در حالی شاهد حواشی از سوی بازیکنان دو تیم بودیم که هیچ تماشاگری در استادیوم حضور نداشت و به قول محرم نوید کیا ایراد از سوی دو تیم بود که این حواشی رقم خورد نه تماشاگران. رای پرونده ی این بازی در روزهای آتی صادر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

سپاهان: از افشین پیروانی شکایت قضایی می‌کنیم

گل‌محمدی و نویدکیا بودن کافی نیست!

 

 

تگ ها


کمیته انضباطی پرسپولیس تهران فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران پرسپولیس سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال