سپيدرود رشت – سياه‌جامگان مشهد/ سلام گيلكی به ليگ

هفته دوم ليگ هفدهم، پنج شنبه 12 مرداد 96، ساعت 21:00، ورزشگاه عضدي رشت داور: رضا عادل، كمك ها: علي اكبر عظيم پور و علي اكبر نوري به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، در اولين حضور در تاريخ ليگ برتر امروز طرفداران پرشمار ......

هفته دوم ليگ هفدهم، پنج شنبه 12 مرداد 96، ساعت 21:00، ورزشگاه عضدي رشت داور: رضا عادل، كمك ها: علي اكبر عظيم پور و علي اكبر نوري

به گزارش مدال به نقل از  خبرورزشی، در اولين حضور در تاريخ ليگ برتر امروز طرفداران پرشمار سپيدرود در نخستين ميزباني سلام «گيلك ها» را بعد از مدت ها غيبت در سطح اول فوتبال باشگاهي ايران به گوش همگان خواهند رساند. طرفداراني كه مي توانند نقطه قوت سپيدرود در مصاف با رقباي خود باشند امروز با بي تابي انتظار اولين برد تاريخ باشگاه در ليگ برتر را دارند از همين رو نظرمحمدي و شاگردانش بعد از شوك هفته قبل مقابل نفت بايد اين انتظار را برآورده كنند. تيم محبوب رشت كه با تلفيقي از بازيكنان جوان گمنام و باتجربه هاي سرشناس اميدوار است بتواند سهميه سپيدرود در اين فصل را حفظ كند بايد قدر بازي هاي خانگي را بداند و تك تك امتيازات را به حساب خود واريز كند از همين رو امروز بسياري منتظر هستند ببينند نظرمحمدي و شاگردانش مي توانند از عهده اين امر بربيايند يا نه؟ تيمي كه بضاعت و پتانسيل چنداني ندارد و تنها بر حسب يار دوازدهم و اتفاقات فوتبال مي تواند براي خود جايگاهي مناسب رقم بزند. سياه جامگان هم شرايطي مشابه سپيدرود دارد با اين تفاوت كه تجربه اش در ليگ برتر با حضور چند ساله مي تواند به كمك اكبر اوتي و بازيكنان اين تيم بيايد. مشهدي ها هفته قبل با خوش شانسي از شكست برابر ذوب آهن در خانه فرار كردند و حالا در سفر به رشت اميدوار هستند بتوانند اولين برد فصل خود را برابر تازه واردهاي ليگ به ثبت برسانند.

چهره ها

سپيدرود در خط حمله خود مهره هايي در اختيار دارد كه علاوه بر سرعت از تجربه بالايي نيز برخوردار هستند از جمله پويا نزهتي و غلامرضا رضايي كه با تكيه بر آنها طرفداران اين تيم اميدوار هستند در اولين ميزباني ليگ برتري خود بتوانند طعم برد و 3 امتياز را بچشند تا از بحران دوري كنند.

حسين بادامكي، كاپيتان و ستاره هفته اول سياه جامگان، امروز در رشت چهره اصلي مشهدي ها خواهد بود. هافبك پا به سن گذاشته سياه جامگان با انگيزه اي همچون بازيكنان جوان، اين روزها كليدي ترين مهره تيم قلمداد مي شود و مسلماً اگر او روي فرم باشد طرفداران مشهدي مي توانند اميدوار به كسب امتياز باشند. 

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال